www.sudzibas.lv Latvijas Pasts rindas,nav kases

Latvijas Pasts - rindas,nav kases

Jau kuru reizi atnakot tiesi saja pasta nodala tiek konstatets ka strada tikai 1(max 2 kases)rinda stav pa 30 cilvekiem un tik gaida pa 30-40 minutem!kases vispar tur ka tadas nepastav!sodien lai vienkarsi pasta nopirktu aploksnes ar markam man nacas nostavet 35 minutes gara rinda!Kapec nav atseviskas kases kur to vai kadu citu preci var iegadaties?!

J John Johnson 12.05.2016

Padomju pasts.

O Oktobris 12.05.2016

Musdienas markas var iegadaties ari narvesen kioskos un aploksnes jebkura gramatnica. Savukart ierakatitu vestuli gan var noformet tikai pasta nodala. Nemot vera,ka ne tikai man,bet ari citiem klientiem,kuru uznemumiem sada funkcija ir neatliekama darba sastavdala,tad neredzu kur ir problema,tiem kuriem ir nepieciesams iegadaties tikai aploksni personiskam vajadzibam,aiziet lidz tuvakajai gramatnicai un bez rindas to iegadaties.