www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Rēzeknē/ Krāpšana

AtrisinātaLatvijas Pasts - Rēzeknē/ Krāpšana

Šodien saņēmu ziņojumu, ka manas paciņas ir atnākušas, bet aizejot uz pastu man jāpierāda tagad, ka tās ir man domātas, jo nav uzvārda. . . Un par to, ka iesniegšu iesniegumu pierādīt man vēl jāmaksā, esmu triju bērnu māmiņa, ja man tagad katram sūtījumam, kas nāks ir jāmaksā tāda summa, tas ir ārprāts manam maciņam! Bērni raud, ka paciņu nav un mamma arī, ka makā nav tik daudz naudas, lai tagad katru paku pastam pierādīt! ! !

Sūdzība veiksmīgi atrisināta e123 02.02.2016

ok.

E

L LVpilsonis 01.02.2016

vnk savā piemēram aliexpress kontā, ailē kur ir rakstīts "name" ir jaieraksta arī uzvārds, un ar nākamajiem sūtījumiem šādu problēmu vairs nebūs.

E e123 03.02.2016

Mīļš Paldies,par ieteikumu!Jau ierakstīju !

Pacco_al 01.02.2016

Kādas emocijas, bērni rauda, paciņu nav, pastā krāpšana! Ārprāts? Sakiet lūdzu, kurš ir vainīgs, ka neesat norādījusi sūtītāja vārdu un uzvārdu? Kāda te krāpšana.
Jā LP par saņēmēja datu precizēšanu ņem komisijas maksu, var būt nākotnē tas jūs darīs gudrāku un ceram nākamās paciņas būs ar pilnu adresāta nosaukumu.
Nevajag vainot citus savās neizdarībās un pie tam vēl piesegties ar raudošiem bērniem.

E e123 02.02.2016

Skatos ļoti gudri visus protat nosodīt ...nu ,lai jau tā būtu ,skatieties kādreiz arī nepaklūpat ar ...bet ar bērniem nepiesedzos ...tā un bij ,bet jums skatos to nesaprast jo gudrības tik vadāt protat ...

E e123 02.02.2016

Kāpēc vienk. nepierakstīt Jūs kļūdījāties ,tas nav tā un tā,tāpēc vajag tā un tā,bet nevis -piesedzos ,vainīga ... Jūs degradējaties...vai...

M Murkšķītis 03.02.2016

man tev pacco al vervelējum, tāds jautājums, kā varēja tad vispār atnākt paziņojums konkrētajai māmiņai par to, ka tieši viņai ir jāsaņem pastā paciņa???????
negribi izskaidrot ????

E e123 03.02.2016

Pacco-al,mans vārds bij norādīts,bet uzvārds nē ,es aizgāju ar pasi ,man atteica nav uzvārda ...bet kā es varēju saņemt lapeles ,ja neesmu īstā un vēl es pat parādīju dokumentu ar deklerēto dzīv.vietu,ka tā ir tāpati ,uz kuru ir adresēts sūtījums ...tā ir maz ...nieka centu sūtījumam....Un Jūs Tik augstu sevi vērtējat visus nonicinat,...jā.... labi ...,nešpļaujiet akā no kuras kādreiz pašam vajadzēs padzerties...

F Fu 22.04.2016

Nu vai ziniet ejiet uz bankām klaigāt! Kurš ir atbildīgs par neprecīzi norādītu sūtījuma saņēmēju? Lasīt vajag mācēt un rakstīt arīdzan.

P Postradav6aja 27.04.2016

У меня та же история, мне ещё надо три таких посылки получить , я злая, мне кажется они немеют права брать день за это, и если есть хотя бы имя с полным правильным адресом , уточнить просто, копию заказа и прочее, должны выдать Бесплатно! И зачем ждать ещё 2-3 дня. Вы не пробовали позвонить в защиту прав потребителей?