www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Atgriež sūtijumu nepamatoti un naudu neatgriež

Latvijas Pasts/ Pērnavas iela 43 - Atgriež sūtijumu nepamatoti un naudu neatgriež

Saskāros ar ļoti nepatīkamu attieksmi un apkalpošanu. Sāksim ar to ka 23.08.2016 izsūtiju paciņu māsai uz Vāciju. Pēc nedēļas māsa apskatījās izsekošana un tur uzrādīja ka paciņa jau ir galapunktā, bet aizejot uz savu pastu pasaka, ka nekādas paciņas nav. Aizeju uz savu pastu, tur man pasaka ka ir jāgaida, zrada ka ir jau galā, nekādus iesniegumus nevaru rakstīt, jo tad māsai jāiet un pašai tas jādara, Vācijai jāmeklē, protams tur atkal saka pretējo. Pēc nedēļas eju vēlreiz,atkal pasaka,ka jāgaida mēnesi lai es varētu rakstīt iesniegumu. Gandrīz jau pagājis mēnesis, eju vēlreiz, saka ka nu nav nekādu ziņu ja gribu, varu rakstīt iesniegumu, lai man atgriež paciņu, bet tad tas man izmaksās 1,40 (varbūt kļūdos, precīzi summu neatceros). Māsu painformēju, viņa paskatās izsekošanu un izrādās tā paka jau nedēļu ir Latvijā, bet pasts man pasaka ka vēl jāgaida, kaut paciņa jau Lv, vēl pat piemaksāt prasa. Saņemot paciņu,salīdzinu adresi kas man uz paciņas un kas čekā un protams čekā ir nepareiza adrese. Pieprasu lai dod man rakstīt iesniegumu, vēlos lai naudu atgriež vai sūta vēlreiz, pasta darbiniece apgalvo, ka nekādu iesniegumu nevaru rakstīt, jo tam kas uz čeka rakstīts,nav nekāda sakara ar to kas uz čeka, pēc viņas teiktā sanāk apmēram tā, ka paciņa bij tur, bet māsa vienkārši nav gājusi pakaļ. Zvans otrai māsai, kura agrāk strādāja pastā, viņa smejas par apgalvojumu ka nekādu iesniegumu es nevaru rakstīt un ka čeks ir formāls dokumentiņš un viņam pat nav nekādas nozīmes, tad jautājums, kāpēc paciņa nenonāca gala punktā un visur pasta darbiniecēm ir atbilde-lai māsa iet meklēt un skaidrot kāpēc paciņa nenonāca gala punktā,tikai Latvijas Pasts nenes nekādu atbildību un es varu sūtīt kaut 10x, naudu man neviens neatgriezīs.

C

C critical thinker 26.09.2016

kad ieliksi komatus, varbūt izlasīšu

C Cukurvate 27.09.2016

Kad iemācīsies, ka teikums jāsāk ar lielo burtu, tad varēsi mācīt citus :D