www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nesaņemta vēstule

Latvijas Pasts - nesaņemta vēstule

Man ļoti nepatīk Latvijas Pasta darbs ! Nedaudz paskaidrošu kādā situācijā nonācu: novembra sākumā aizgāju dekretā, un protams devos pieprasīt maternitātes pabalstu VSAA Rīgā, visus nepieciešamus dokumentus iesniedzu, un par cik pašai dzīves vieta bija deklarēta Jelgavā nevis Rīgā (tagad pastāvīgi dzīvoju Rīgā savā dzīvoklī), tad visus iesniegtus dokumentus pārsūtīja uz Jelgavas VSAA. Teica, ka 10 dienu laikā man atsūtīs vēstuli - rīkojumu, kurā aprēķinās pabalsta summu. Pagāja 10 dienas, es piezvanīju uz Jelgavas VSAA, lai noskaidrotu vai vēstule ir sagatavota un izsūtīta uz adresi, kuru es norādīju, un saņēmu atbildi, ka vēstule ir izsūtīta 14.novembrī, un vēlāk man atsūtīja arī apstiprinājumu pa e-pastu, ka vēstule tiešām ir izsūtīta 14. novembrī no Jelgavas. Bet lieta ir tāda, ka pašu pabalstu es jau saņēmu, bet šī vēstule VĒL JOPROJĀM NAV ATNĀKUSI !!! Cik man ir zināms vēstule no Jelgavas uz Rīgu parasti iet tikai 1 vai nu 2 dienas (kā maksimums !!!), bet šodien JAU ir 28. NOVEMBRIS !!! UZSKATU, KATAS NAV NORMĀLI !!! Visticāmāk, ka mana vēstule ir izmesta kaut kur pa ceļam kā pārējās vēstules, kuras gaida arī citi !!! Kauns par to kādi cilvēki strādā Latvijas Pastā, ļoti pavirša attieksme pret klientiem !!! Vnk kauns !!! ;((((

N ne-smiekls 09.01.2009

Nu, ja pasta pastkastei ir caurs dibens, kā šorīt pirms 8iem pie Rīgas 3. pasta nodaļas Jersikas 12/14, kad vēstules iekšā metot, pa apakšu krīt ārā (ar iespēju palikt netīrā, kūstošā sniegā), tad nav brīnums, ka vēstules tiek iemestas miskastē, nevis adresanta vai adresāta pastkastē!

N neciešu pastu :( 12.12.2009

Darbs tāds, ka jāsūta aptuveni 20 vēstules katru mēnesi. No tām aptuveni puse!!! pazūd. Un šajā gadījumā nevar teikt, ka saņēmēji melo, jo šos paziņojumus viņi gaida un ir ieinteresēti tos saņemt.