www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nepienāk reķini un vēstules

Latvijas Pasts - nepienāk reķini un vēstules

Jau trešo mēnesi nesaņemu rēķinus par tel. pakalpojumiem šobrīd gaidu ierakstītu vēstuli no Ogres tiesas kurai jau bija jābūt.Tā nav pirmā reize kad kaut kas nepienāk, daudzas vēstules no Krievijas nav atnākušas.

E

R ri4y 07.03.2013

Piekrītu! Man arī vēstule no tiesas nebija pienākusi no oktobra beigām, bija tiesa tiesas izdevumus pēc tiesas es piekritu apmaksāt, jo vainīgajam jau tā uzlika sodu par 3420 Ls piedziņu, tiesas izdevumi bija 50 Ls, gadīju līdz februārim, februārī par izbrīnu darba devējs pasaka ka no tiesu izpildītāja atnāca izpildraksts par 50 Ls piedziņu tiesas izdevumiem un 69 Ls tiesas izpildītāja darbu, pasta pavīžības dēļ! Aizgāju pie Tiesu izpildītāja, lai paskaidro kāpēc Tiesa neko nav sūtījusi, šis man parāda papīrru, kur minēts ka Tiesa gan tiesas materiālus, gan uzdevuma kvīti nosūtīja pa pastu

E eleneita 07.03.2013

nesaprotu kam tad pastniekiem maksā algu, kaut gan pasta biju vini man uzbrēca ka vajagot svītru kodu jo ir daudz ierakstītu vēstuļu un pēc adreses viņi nemeklēšot! Jāiet būs pie pasta direktora!

K Katerina Alexandrova 07.03.2013

У нас тоже была такая проблема, не пришло письмо из налоговой и за неявку в назначенное время (указанное в не полученном письме) наложили штраф... Добились правды и доказали, что письмо до нас не дошло, штраф отменили.

K Katerina Alexandrova 07.03.2013

Воот, как раз в тему... Шла из магазина пару часов назад, смотрю - на дороге конверт лежит, все мимо проходят, кто-то даже наступает.. я подняла - адрес пару домов вперёд, запечатанный.. Очевидно, что почтальон выронил, а адресат так и не получил бы...

donna b 07.03.2013

Katerina Alexandrova, так вы доставили по адресу найденный конверт? А вообще конечно от почтальона зависит...я все вроде вовремя получаю в Риге и нет жалоб.

K Katerina Alexandrova 07.03.2013

Я нашла жительницу дома, возле которого конверт лежал(так как я живу здесь недавно и района не знаю), она сказала, что передаст почтальону письмо, вроде как знает его. Может, человек получит письмо не сразу, ну по крайне теперь больше шансов его получить, чем когда оно лежит на дорге

J jānītis 24.04.2013

Man arī tāda pati problēma. Salaspils pasta nodaļas pastnieks Linde ilgstoši nepiegādāja paziņojumus par ierakstītām vēstulēm, tādēļ es laikā nesamaksāju sodu par administratīvo pārkāpumu. Rezultātā no maniem ienākumiem tiesu izpildītājs atvelk summu, kas ir 3 x lielāka nekā būtu jāmaksā par sodu. To, ka man ir uzlikts sods, uzzināju tikai tad, kad jau tiesu izpildītājs sāka iekasēt. Latvijas pasts uz sūdzību atbildēja, ka pēc pārbaudes konstatēts, ka pastnieka darbā pārkāpumu nav. Varbūt kādam ir pieredze, ko darīt? Jo reāli nezinu, kā pierādīt, ka pastnieks paskastītē neieliek paziņojumus par ierakstītām vēstulēm. Un tā nav vienīgā tāda reize, tagad uzzinu, ka ir bijušas vēl vairākas ierakstītas vēstules...