www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nepiegādā abonēto presi

Latvijas Pasts - nepiegādā abonēto presi

pasūtiju zhurnaalu "Deko" visam 2008. gadam. normali sanjemu tiki pirmos 3 numurus. 4.atnaca nakamajaa meenesii, iepakots kaut kādā atpleestaa aploksnee, virsuu centrālā pasta ziimogs. kopsh taa laika nevienu pasuutiitaa zhurnaala numuru neesmu sanjeemusi. dikti zheel... iesniedzu suudziibu savaa vieteejaa pasta nodaljaa, ta arii palika bez atbildes..
protams, nav nevienam jastaasta par rēkiniem, kuri kaveejas, nekaads jaunums tas nebuus.
kopsh taa laika esmu atteikusies visus iespeejamos reekjinus sanjemt pa pastu, ta vietaa sanjemt uz e-pastu. vinji veel izdomajushi pacelt komisijas maksu. pilniigi riebjas!

I

I ingus 30.12.2008

Pasta pakalpojumus izmantot - ta nu patiešām ir pašn''avība, man viena draudzene šādā veidā dabūja maksāt sodu par laikā nesamaksātu rēķinu, izrādās, pasts to vienkārši nebija laikā piegādājis un, kad viņa gāja uz pastu iebilsk, tur sēdošās raganas (piedodiet, citu vārdu tām personām grūti lietot) vēl izlamāja viņu.

N ne-smiekls 09.01.2009

Nu, ja pasta pastkastei ir caurs dibens, kā šorīt pirms 8iem pie Rīgas 3. pasta nodaļas Jersikas 12/14, kad vēstules iekšā metot, pa apakšu krīt ārā (ar iespēju palikt netīrā, kūstošā sniegā), tad nav brīnums, ka rēķinu saņemot pats jūties vien vainīgs, ja gribi ko saņemt un apmaksāt! :-( Bet varbūt LP tādā veidā cenšas gūt lielāku apgrozījumu, ienākumus, jo cilvēki viņu nolaidības pēc maksās sodus, iespējams izmantojot latvijas Pasta nomaksu sistēmu, apkalpošanu, vai manā gadījumā pārdrukāsi, pārlīmēsi nošmucētās aploksnes, pastmarkas vēlreiz (= 2x aplokšņu izdevumi un pastmarkas).