www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Birokrātija, slikts serviss

Latvijas Pasts - Birokrātija, slikts serviss

Sveiki,
Man kā privātpersonai ir pienācis sūtījums pasta nodaļā un, lai par to paziņotu pastkastītē ir iemsta lapiņa, kurā laipni lūdz paciņu saņemt pasta nodaļā. Aizmirstot lapiņu paņemt līdzi, pasta nodaļas apkalpojošais personāls apgalvo, ka sūtījumu nav iespējams atrast un izsniegt, pat , ja tiek uzrādīts personas apliecinošs dokuments un nosaukta adrese. Vai tiešām tā ir mūsdienu realitāte, ka bez 'lapiņas' sistēmā nav iespējams ar personas koda palīdzību atrast sūtījumu??! Saprotu, ka sūtījuma kods ir nozīmīgs, bet tāpat personas klātbūtne un personas apliecinošs dokuments ir nemazāk svarīgs. Ja skaidri zināms, ka man adresēts sūtījums atrodas pasta nodaļā, kā tas iespējams, ka mūsdienās Latvijas Pasts nevar nodrošināt sistēmu, kurā meklējot pēc personas koda, vārda uzvārda vai adreses nav iespējams noskaidrot sūtījuma kodu?? Kā tas iespējams, ka uzrādot pasi nav iespējams saņemt sūtījumu ???? Esmu vīlusies un sliktā nozīmē pārsteigta par Latvijas Pasta servisu.

Ar cieņu,
Linda

C Chelsey 24.09.2016

Ne jau Tu būsi tā, kas tagad izdomās jaunu Ameriku. Jāiet ar lapiņu, tātad ar lapiņu.

A AnnaPanna 24.09.2016

Pastā ir simtiem paciņu,varbūt pat tūkstošiem,bet Tu gribi,lai pēc Tava vārda tiek meklēta Tava īpašā paciņa. Ja ir jānāk ar lapiņu un paciņas numuru tad ir jānāk. Nav jāvaino pasts,ka esi tāda aizmārša. Tāda ir tā sistēma.

D Dontkillmyvibe 24.09.2016

Kas tās par īpašām paciņām uz kurām raksta personas kodus? Nosmējos.

donna b 25.09.2016

Pacinu un Tavu lapinu savieno strihkods. Tada nav, nesavienojas, nedabusi pacinu.