www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Laikrastu piegāde

Latvijas Pasts - Laikrastu piegāde

Vēlos zināt līdz cikiem prese jāpiegādā lauku rajonos, konkrēti Elejas Ciematā. Jautāju tāpēc, ka jau otro nedēļu laikrakstus piegādā pēc pulksten 18.30. Paldies, ja palīdzēsiet atrisināt šo jautājumu.
Ar cieņu klients.

A afanasijs88 03.10.2015

Labdien! Atbildot uz jūsu jautājumu, jums pasts uz jūsu ciemu nav mums jāpiegādā vispār

covax 07.10.2015

Labdien!

Pievienojam Abonēšanas noteikumus par preses piegādes laikiem.
Abonētās preses piegāde :
· Mēneša izdevumiem – triju pasta darba dienu laikā pēc žurnāla iznākšanas;
· Pārējie preses izdevumi (ikdienas laikraksti, iknedēļas žurnāli, preses izdevumi, kas iznāk divas reizes mēnesī:
- Rīgas pilsētā – līdz plkst. 8:00 izdevuma iznākšanas dienā;
- Rīgas rajona teritorijā, Ogrē, Aizkrauklē, Saldū, Jelgavā, Bauskā, Valmierā, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos, Liepājā, Dobelē, Tukumā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Preiļos, Krāslavā, Rēzeknē, Ludzā, Madonā, Balvos, Gulbenē, Alūksnē, Cēsīs, Limbažos un Valkā – līdz plkst. 15.00 izdevuma iznākšanas dienā;
- Pārejā Latvijas teritorijā – līdz dienas beigām izdevuma iznākšanas dienā.
· Reģionālā prese ārpus novadu robežām – 3 (trīs) darba dienu laikā pēc Preses izdevuma iznākšanas dienas, ieskaitot piegādes dienu.
Paskaidrojam līdz 05.10.2015 presi piegādāja pastnieka aizvietotājs, ar 06.10.2015 atgriežas patstāvīgais pastnieks.