Latvijas Onkoloģijas Centra poliklīnika - Attieksme pret pacientu

Tiem pacientiem, kuri veic ultrasonogrāfiju pie radioloģes G. Jukšinskas, ir jārēķinās, ka viņai nepatīk, ja tiek uzdoti jautājumi, tas viņā rada aizkaitinājumu, sākumā formāli laipnā attieksme mainās uz neiecietīgu, sakot "Ļaujies man strādāt, es pateikšu vēlāk" vai vēl pēc brīža - "Klusējiet!" .
Es varu saprast, ka ir jākoncentrējās, veicot pārbaudi un rakstot atbildī, tomēr pacientam noteikti var atbildēt laipnāk.

Nebūsim "čības" , kāda biju es, jo neko ārstei tā arī vizītes beigās, izņemot " paldies", nepateicu, neiebildu utml., bet pateiksim, ja mūs aizvaino un nelaipni izturas!

Ar cieņu,
Simona

L Lelle Bez Matiem 12.10.2013

Tad beigās pēc pārbaudes ārste atbildēja uz jautājumiem vai nē?
Un ir tikai normāli, ka ārsts vienlaicīgi nevar koncentrēties uz darbu un runāties - tas tā kā būtu jāsaprot.