www.sudzibas.lv Latvijas Loto Simtsgades loterija

Latvijas loto - Simtsgades loterija

Jau iepriekš rakstīju par savām neveiksmēm momentloterijās un aizdomām par to, ka kaut kas nav kārtībā ar tām nokasāmajām biļetēm. Nolēmu vairs latvijā tādas biļetes nepirkt, jo pat ne eiro vinnēt nevar. Nolēmu ka pirkšu retāk, bet dārgākas, tas ir simtsgades. Pats biju aktīvs barikāžu dalībnieks - nolēmu - ja neko lielu nevinnēšu, tad atbalstīšu simtgades svinēšanu, arī azarts ir-ja nu... Kopumā nopirku 12 biļetes un iztērēju tam 60 eiro. Kā jau sapratāt - vinnests 0 eiro. Laidienā ir 1 miljons biļēšu, no kurām ar laimestu aptuveni trešā daļa, tātad aptuveni katrai trešajai būtu jāvinnē. Tātad man būtu jābūt atvinnētiem vismaz 15-20 eiro. Nejaušibas teorija, mērfija likums utt te nestrādā, jo tā neveikties vienkārši nevar, teorija par veiksmi mīlestībā nelaimēšanas dēļ arī te nerullē - nemanu ka mani vajātu iemīlējušos sieviešu bariņš. Biļetes pirku pārsvarā vienā veikalā un pakāpeniski, jo ar to naudu ir kā jau visiem..
Mani secinājumi tādi:
1) biļetes netiek kārtīgi sajauktas, tas ir vienā partijā būs visas tukšas, citā savukārt ar laimestiem.
Tas nav godīgi - kas mēs, kas pērkam tajā veikalā, kur visas biļetes tukšas esam muļķi? Tas nav ne pēc kādies iso standartiem un noteikumiem.
2) tantes tirgū klačo, ka tā loteriju padarīšana ir visa sarunāta un sadalīta
drīzāk domāju, ka te ir variants nr1. Ja būs variants nr 2 un tas nāks gaismā, varēšu ar gudru sejas izteiksmi visiem teikt - redz-es jau zināju ka tā būs.
Pareizi ir, ka loteriju sauc par muļķu nodokli. Centīšos vairāk tās biļetes nepirkt, vismaz latvijā nē, jo pērkot lietuvā kaut sīkas summiņas, bet var laimēt. , bet jūs darat kā gribat - a ja nu tur... Lielais laimests.
Pielikumā biļešu foto, daļu gan esmu izmetis.

Le

Kārpa1988 11.01.2018

Lūdzu sakiet, kāds iso standarts ir loterijas biļetēm?

Le Leons7 11.01.2018

ISO nav filmiņu gaismas jūtība, bet kvalitātes standarts. Citēju, ko Latvijas loto man atbildēja
"Valsts akciju sabiedrība Latvijas Loto organizē loterijas atbilstoši Azartspēļu un izložu likuma normām, Eiropas Loteriju asociācijas un Pasaules loteriju asociācijas standartiem, kā arī savā darbībā ievēro Eiropas Loteriju „Atbildīgas spēles” standartu izpildi un atbilstību ISO kvalitātes prasībām. Mūsu darbību vietējā mērogā uzrauga Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija."
Tātad ja Tu pērc biļetes vienā un tajā pašā vietā un daudz, tad Tev agri vai vēlu jāuzduras pilnai biļetes, jo pēc tā ISO pilna ir apmēram katra trešā.

Kārpa1988 11.01.2018

ISO kā kvalitātes standarts ir zināma lieta, bet te atkal ir jautājums, kam kvalitāte? Tam papīram ar speciālu krāsu virsū var uzlikt to pašu 9001, ko var dabūt būtībā jebkuras firmeles ražošanas process kā tāds. Vairāk mani tiešām interesēja, ka varbūt ir kāds specifisks iso tieši priekš loterijas biļetēm. Ko arī vēlējos noskaidrot..

Cr critical thinker 11.01.2018

varbūtības teorija ir tāda, neko nepadarīsi. sūdzība ir tādā pašā līmenī, kā tie āksti, kas sūdzas, ka kazino viņiem nav bijis laimesta.

Ni Nikolaas 11.01.2018

Ar loterijām krāpjas visā pasaulē.

Cr critical thinker 12.01.2018

kā tad?

Tr travoninjsh 12.01.2018

Ja godīgi, es vienu simtgades biļeti nopirku pirmdien, laimēju 5 eur, otrdien no rīta apmainīju - atkal 5 eur, otrdien vakarā apmainīju - atkal 5 eur, vakar no rīta apmainīju - 0 eur. Katru biļeti mainīju citā tirdzniecības vietā. Tā ka nevar gluži teikt, ka neko nevar laimēt.
Pazīstu vienu cilvēku, kas tieši simtgades loterijā laimēja 1000 eur.
Tāpēc jau tā ir loterija - dažiem veicas un dažiem nē - kā jau visās citās loterijās.

Likumsargs 12.01.2018

Valsts politmafija vāc naudu dzīrēm! Kā iegūt naudu? Zogot, shēmojot un apjāt lētticīgus cilvēciņus! Ko tagad žēloties?

Pats biju aktīvs barikāžu dalībnieks
===
Vai tev nav kauna? Mēs ļoti labi zinam ka tur nodarbojas ar šnabi dzeršanu...

Kopumā nopirku 12 biļetes un iztērēju tam 60 eiro
===
Apsveicu: Ivaram Godmanim, Kalnietei un Robertam Zile bus piemaksa 20 eiro katram!

===
Ja? Un tad nebus laimetāju, kas vinnes 1000 eiro?

===
Murgs: Lietuvā arī krapj!

Ar Arvis9999 16.01.2018

Pēc pieredzes cik ir bijusi vēlme nopirkt loterijas biļetes (50-100 gab) - atpakaļ sanāk atgūt no 45-50%
Tāda ir tā skarbā patiesība.

Le Leons7 17.01.2018

Tas jau vēl labi. šīs loterijas gadījumā varat iegūt apaļu nulli. Jebkura loterija ir laimes spēle, un uz to jābūt gatavam. Tikai biļetēm jābūt labi sajauktām un ja uz tirzniecības vietu aiziet 1000 biļetes, tad apmēram 300 jābūt vismaz ar piečuku iekšā. Ja tā nav, tad tā ir cūcība- bet varbūt smalks aprēķins.

Ra Raimonds 05.04.2018

Esu pārbaudījis vairākas reizes, ta arī ir!
1. nopērku 2-3 simtgades loterijas (esu pircis 7 reizes) nekad nav bijis, ka nav vinnesta! Ar 1-2 dienu starpību esu veicis pirkumus! Laimestu kopsumma:
Iztērēts:125
Vinnēts: 95
2. tiklīdz nopērc 10 biļetes (esu pircis 4 reizes) Laimests - 1 reizē - 5 eiro, otrajā- 15 eiro, 3- reizē-15 eiro!
Doma tāda, ka biļešu pārdošana internetā nav automātiska, bet iepriekš izplānota, tas ir, pērkot 1-5 biļetes iedot 1 vai divas laimīgās biļetes (lai cilvēkam būtu maldīga sajūta ka nopērkot 2-3 biļetes var laimēt, bet pērkot uzreiz vairāk biļetes viņi notirgo tukšās biļetes!
Iztēŗēts:200 eiro
Laimests 5 eiro
P.S.
Arī tie stāsti internetā, ka nopērk vienu biļeti, vinnē 10 eiro un uzreiz nopērk vēl divas un vinnē tūkstošus nevieš ticību latloto!
Jo vairāk pērc biļešu, jo vairāk uz tava rēķina mēģina norakstīt nelaimējušo biļešu!

Lo Lohsloto 16.08.2018

Lūdzu