www.sudzibas.lv Latvijas Loto Simtsgades loterija

Latvijas loto - Simtsgades loterija

Jau iepriekš rakstīju par savām neveiksmēm momentloterijās un aizdomām par to, ka kaut kas nav kārtībā ar tām nokasāmajām biļetēm. Nolēmu vairs latvijā tādas biļetes nepirkt, jo pat ne eiro vinnēt nevar. Nolēmu ka pirkšu retāk, bet dārgākas, tas ir simtsgades. Pats biju aktīvs barikāžu dalībnieks - nolēmu - ja neko lielu nevinnēšu, tad atbalstīšu simtgades svinēšanu, arī azarts ir-ja nu... Kopumā nopirku 12 biļetes un iztērēju tam 60 eiro. Kā jau sapratāt - vinnests 0 eiro. Laidienā ir 1 miljons biļēšu, no kurām ar laimestu aptuveni trešā daļa, tātad aptuveni katrai trešajai būtu jāvinnē. Tātad man būtu jābūt atvinnētiem vismaz 15-20 eiro. Nejaušibas teorija, mērfija likums utt te nestrādā, jo tā neveikties vienkārši nevar, teorija par veiksmi mīlestībā nelaimēšanas dēļ arī te nerullē - nemanu ka mani vajātu iemīlējušos sieviešu bariņš. Biļetes pirku pārsvarā vienā veikalā un pakāpeniski, jo ar to naudu ir kā jau visiem..
Mani secinājumi tādi:
1) biļetes netiek kārtīgi sajauktas, tas ir vienā partijā būs visas tukšas, citā savukārt ar laimestiem.
Tas nav godīgi - kas mēs, kas pērkam tajā veikalā, kur visas biļetes tukšas esam muļķi? Tas nav ne pēc kādies iso standartiem un noteikumiem.
2) tantes tirgū klačo, ka tā loteriju padarīšana ir visa sarunāta un sadalīta
drīzāk domāju, ka te ir variants nr1. Ja būs variants nr 2 un tas nāks gaismā, varēšu ar gudru sejas izteiksmi visiem teikt - redz-es jau zināju ka tā būs.
Pareizi ir, ka loteriju sauc par muļķu nodokli. Centīšos vairāk tās biļetes nepirkt, vismaz latvijā nē, jo pērkot lietuvā kaut sīkas summiņas, bet var laimēt. , bet jūs darat kā gribat - a ja nu tur... Lielais laimests.
Pielikumā biļešu foto, daļu gan esmu izmetis.

K Kārpa1988 11.01.2018

Lūdzu sakiet, kāds iso standarts ir loterijas biļetēm?

L Leons7 11.01.2018

ISO nav filmiņu gaismas jūtība, bet kvalitātes standarts. Citēju, ko Latvijas loto man atbildēja
"Valsts akciju sabiedrība Latvijas Loto organizē loterijas atbilstoši Azartspēļu un izložu likuma normām, Eiropas Loteriju asociācijas un Pasaules loteriju asociācijas standartiem, kā arī savā darbībā ievēro Eiropas Loteriju „Atbildīgas spēles” standartu izpildi un atbilstību ISO kvalitātes prasībām. Mūsu darbību vietējā mērogā uzrauga Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija."
Tātad ja Tu pērc biļetes vienā un tajā pašā vietā un daudz, tad Tev agri vai vēlu jāuzduras pilnai biļetes, jo pēc tā ISO pilna ir apmēram katra trešā.

K Kārpa1988 11.01.2018

ISO kā kvalitātes standarts ir zināma lieta, bet te atkal ir jautājums, kam kvalitāte? Tam papīram ar speciālu krāsu virsū var uzlikt to pašu 9001, ko var dabūt būtībā jebkuras firmeles ražošanas process kā tāds. Vairāk mani tiešām interesēja, ka varbūt ir kāds specifisks iso tieši priekš loterijas biļetēm. Ko arī vēlējos noskaidrot..

C critical thinker 11.01.2018

varbūtības teorija ir tāda, neko nepadarīsi. sūdzība ir tādā pašā līmenī, kā tie āksti, kas sūdzas, ka kazino viņiem nav bijis laimesta.

N Nikolaas 11.01.2018

Ar loterijām krāpjas visā pasaulē.

C critical thinker 12.01.2018

kā tad?

T travoninjsh 12.01.2018

Ja godīgi, es vienu simtgades biļeti nopirku pirmdien, laimēju 5 eur, otrdien no rīta apmainīju - atkal 5 eur, otrdien vakarā apmainīju - atkal 5 eur, vakar no rīta apmainīju - 0 eur. Katru biļeti mainīju citā tirdzniecības vietā. Tā ka nevar gluži teikt, ka neko nevar laimēt.
Pazīstu vienu cilvēku, kas tieši simtgades loterijā laimēja 1000 eur.
Tāpēc jau tā ir loterija - dažiem veicas un dažiem nē - kā jau visās citās loterijās.

Likumsargs 12.01.2018

Valsts politmafija vāc naudu dzīrēm! Kā iegūt naudu? Zogot, shēmojot un apjāt lētticīgus cilvēciņus! Ko tagad žēloties?

R Raimonds 05.04.2018

Esu pārbaudījis vairākas reizes, ta arī ir!
1. nopērku 2-3 simtgades loterijas (esu pircis 7 reizes) nekad nav bijis, ka nav vinnesta! Ar 1-2 dienu starpību esu veicis pirkumus! Laimestu kopsumma:
Iztērēts:125
Vinnēts: 95
2. tiklīdz nopērc 10 biļetes (esu pircis 4 reizes) Laimests - 1 reizē - 5 eiro, otrajā- 15 eiro, 3- reizē-15 eiro!
Doma tāda, ka biļešu pārdošana internetā nav automātiska, bet iepriekš izplānota, tas ir, pērkot 1-5 biļetes iedot 1 vai divas laimīgās biļetes (lai cilvēkam būtu maldīga sajūta ka nopērkot 2-3 biļetes var laimēt, bet pērkot uzreiz vairāk biļetes viņi notirgo tukšās biļetes!
Iztēŗēts:200 eiro
Laimests 5 eiro
P.S.
Arī tie stāsti internetā, ka nopērk vienu biļeti, vinnē 10 eiro un uzreiz nopērk vēl divas un vinnē tūkstošus nevieš ticību latloto!
Jo vairāk pērc biļešu, jo vairāk uz tava rēķina mēģina norakstīt nelaimējušo biļešu!

L Lohsloto 16.08.2018

Lūdzu

L Lohsloto 17.08.2018

Šodien man paveicās uz 5 EUR

L Lohsloto 24.08.2018

Es jau melnaja saraksta jo no 6 biļetēm nefiga

I islandrock 31.03.2019

Amerikā loteriju kompānijas savās web lapās publicē diezgan detalizētu informāciju par varbūtību vinnēt momentloterijas tajā brīdī, kad jūs pērkat biļeti, pamatojoties uz to cik daudz biļetes ir pārdotas un cik ir vinnējušas gan lielus, gan mazus laimestus.
Latloto publicē tikai varbūtību laimēt spēles sākumā, bet ne spēles gaitā. Būtībā nezini vai ir jēga pirkt vai nav.

E EdvIns Gavrikovs 02.09.2020
laimets

labdien,kur pazudis 27.08 laimests?

E EdvIns Gavrikovs 02.09.2020

privatpersona

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

Latvijas Loto Support Pārstāvja atbilde 23.09.2020

Labdien!

Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz mūsu e-pastu [email protected], lai noskaidrotu par saviem laimestiem.

Ar cieņu,
VAS Latvijas Loto

M mistersag1970 16.10.2020

Laimīgie biļetes nepērk :)))

M mistersag1970 16.10.2020

Leons7,Tu vienkārši neesi no Baldones:))) Tur slēpjas tā "uzvaras"garša :))

S Sauļus 18.02.2021

Latvijaslotto. Krapnieki un nekas cits. Nesaprotu kā var šitā čakarēt cilvēkus. Šitās biļetes kuras redzamas foto nau vienīgas. Esmu pircis arī narvesenos un pad 10 biļetēm, tas pat nekādu laimestu, maksimālais 5 eiro. Kur ir tad tās veiksmīgas biļetes?