www.sudzibas.lv Latvijas Loto Par 2019.02.10. SuperBingo raidījuma tiešraides nedabūšanu

Latvijas loto - Par 2019.02.10. SuperBingo raidījuma tiešraides nedabūšanu

Plkst.10.00 nedabūja tiešraidi viedtelefonā pa tv play latvija kā parasti (dažreiz ir ar kādām tehniskām ķibelēm, piem. , tiek pārtraukts raidījums nevietā, rāda beigas, tad iepriekšējo sižetu... Tagad, šorīt vispār padeva raidījumu 11.51. Dabūju tiešraidi, kaut raidījums sākās 10.00. Nebija ieskenēta tiešraide, ne par vienu kanālu nedabūju. Riebīgi, no telefons ar visu apraidi jau dārgi izmaksā, pie tam, pie mūsu ekonomiskās situācijas latvijā. Ar cieņu sandra vikmane tūjā. Cerībā, kā tas vairāk neatkārtosies.

Vairāk sūdzības par Latvijas loto

Ventilators 11.02.2019

" Riebīgi, no telefons ar visu apraidi jau dārgi izmaksā, pie tam, pie mūsu ekonomiskās situācijas latvijā." - Sazinieties ar TV play uzturētājiem vai operātoru, kurš nodrošina internetu jūsu telefonam, nevis Latvijas Loto. Televizorā, viss normāli bija, bez aizķeršanās.

ramona 11.02.2019

Ak Tu mūžs..tieśraide:D jāsmejas. To jau 6dien tak filmē!