Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas Muzejs - Slikts dusmīgs serviss

Ļoooti NELAIPNAS, DUSMĪGAS darbinieces muzeja māju eksponātos, piem.eskponātā nr.97 "Rēzeknes 19.gs dz.ēka".
Cik reizes ir būts muzejā ar ģimeni un ārvalstu ciemiņiem - vienmēr tika saņemti aizrādījumi. Tiek pārmests pat bērniem...

Dainis 01.08.2017

Noteikti jūsu nezvēri neprata uzvesties.

Pacco_al 01.08.2017

Savās mājās gan ta noteikti neļaujat bērniem uzvesties. Muzejs nav priekš salauzšanas un demulēšanas. Jāskatās ir ar acīm nevis ar rokām. Savukārt, ja nemāk uzvesties, tad labāk būtu sēdēt mājās un kasīt ...

B brivdabas muzejs 02.08.2017

Quote:
"Jūs esat veiksmīgi reģistrējies mūsu portālā www.sudzibas.lv. Mēs informējam uzņēmumu par sūdzībām, kas iesniegtas pret tiem."
Unquote

Ha-ha! :) Re, cik operatīvi un Inteliģenti noreaģē paši muzeja darbinieki´:)
...Print-screens ar komentiem uztaisīju, gaidiet ciemos ar citu nopietnāku institūciju pārstāvjiem ;)

B brivdabas muzejs 02.08.2017

"Bez Tabu", piebiedrojamies ar! ;)

Dainis 02.08.2017

Jā jā un vēl Eiropas cilvēktiesību tiesā! Prezidentam jau rakstījāt?

I ivashka 02.08.2017

Uztaisi arī manējo skrīnu debīlais sūdzmani

"Cik reizes ir būts muzejā ar ģimeni un ārvalstu ciemiņiem - vienmēr tika saņemti aizrādījumi." - ir cilvēki, kuri vienkārši nespēj mācīties no savām kļūdām. Kā tādus sauc, domājams, nav jāpaskaidro
"Tiek pārmests pat bērniem..." - visinteleģentākajai apmeklētāju kategorijai?!
"Uzskatu ka šāds muzejs ir jaklapē ciet,ja apmeklētājiem ir jābaidās ieiet eksponāta mājā, nesaņemot aizrādījumu." - nu dēļ dažiem neaudzinātiem mežoņiem jau nevajadzētu liegt iespēju apmeklēt muzeju normāliem cilvēkiem.