Brīvdabas muzejs - Slikts serviss

Kopā ar ģimeni nolēmām pavadīt svētkus brīvdabas muzejā. Atbraucām no tālienes, un kopā ar mums bija arī meitas kabatas izmēra suņuks. Pie kases problēmu nebija, nopirkām biļetes un visi devāmies iekšā. Pēc kādām 20 minūtēm pie manis pienāca meita un teica, ka viņai draudot ar policiju un dzenot ārā. Šoreiz stāsts nav par to-drīkstēja vai nedrīkstēja teritorijā ieiet ar suņiem (suni ielaida un naudu iekasēja) , bet gan par muzeja darbinieci, kura atļaujas neko nepaskaidrojot, uzreiz pacelt balsi uz muzeja apmeklētāju-kliedzot virsū meitenei ar mazu sunīti, ka izsauks policiju! Jāpiebilst, ka manījām vairākus apmeklētājus ierodamies kopā ar saviem suņiem, kuri nevienam netraucēja. Šo 20 min. Laikā mums garām staigāja pasākuma apsargi, policisti un citi muzeja darbinieki, kuriem mūsu suns bija pilnīgi vienaldzīgs. Ja reiz ģimenes locekļiem ar četrām kājām kaut kur ieeja ir aizliegta, tad manuprāt šiem aizliegumiem būtu jābūt redzamiem mājas lapā, lai nerastos šādas situācijas. Un ja reiz ir gadījies pārpratums, tad situāciju būtu jārisisna bez rupjas balss pacelšanas. Meita esot bijusi samulsusi un vispār neko neesot atbildējusi. Kundzei, kurai patraucējām varu teikt - viss kārtībā, mēs aizbraucām! Jaukus svētkus. Vairs nekad jūs netraucēsim.

E

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Bet vai pats par sevi nav saprotams, ka suņiem muzejos nav vieta! Vēl uz baznīcu ejot, ar paņemiet, un uzrakstiet sūdzību, ka mācītājs laukā izdzina! Stulba mode vazāt sīkos suņus tur, kur viņiem nav vietas, un ja bērns to nesaprata, tad Tev kā pieaugušai sievietei tā kā vajadzētu būt saprašana, ka suni var atstāt arī mašīnā, zooveikalos ir speciālas pārnēsājamas kastes dzīvniekiem, tak nopērc!

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Ja suns sabojātu kādu vērtīgu muzeja eksponātu, kas maksātu? Tie maksā vairāk, nekā muzejam būtu zaudējumi no tā, ka jūs viņus vairs neapmeklējat (ja jau no tālienes, tad tapat biežāk par 2-3 reizēm 10 gados tas nebūtu).

Info no Brīvdabas muzeja mājas lapas:

Velosipēdiem pieejami droši statīvi pie galvenās ieejas. Muzeja teritorijā aizliegts kurināt uguni, smēķēt, ievest suņus, braukt ar velosipēdu. Velosipēdus iespējams pieslēgt statīvā aiz muzeja kases ēkas.

Žēl, taču jūsu sunim šoreiz nav taisnība.

T Tong Po 18.04.2017

Cits jautājums, ka šī informācija ievietota lapas kontaktu sadaļā. http://brivdabasmuzejs.lv/kontakti/
Tā vietā, lai šādu informāciju izvietotu tiešām aktuālā sadaļā, piemēram, pie darba laikiem, cenām, utt Protams, būtu vietā izvietot arī attiecīgas norādes pie ieejas teritorijā, ja nu šobrīd tāda nav. Laicīgi sniedzot informāciju klientiem, netiek bojāta diena ne apmeklētājam ne darbiniekam.

Pacco_al 18.04.2017

Sēžot kasē pa to mazo lodziņu mazu suni, kuru netur rokās cilvēks kurš pēc biļeti un nebaksta ar to lodziņā, nemaz nav iespējams pamanīt.
Sekojot jūsu domai taču pie katra koka arī nav pielikta zīme, ka aiz tā nokārtot dabīgo vajadzību nav atļauts.
Ir taču kritiski jāpieiet jautājumam, nevis kā latviešiem ir pierasts - "bet nekad līdz šim nebija nekādu problēmu..." nu un tagad viņas ir jo ir arī atbildīgi darbinieki, kuri pilda savus pienākumus, nevis vienaldzīgi iet garām un izliekas , ka neko neredz. Uz to nevajag spēlēt.

M Māra 30.05.2017

Jā, tur ar suņiem nesakārtots jautājums, jo info neatraduši devāmies pie lodziņa ar palielu suni jautāt, vai drīkstam ar labi audzinātu zvēru doties teritorijā. Atbildēja, ka viņai iebilžu neesot, ja aiz suņa savāc, bet varot būt policija, kura var uzlikt sodu. Tā nu aizvedām suni uz auto un gājām iekšā uz īsāku brīdi, nekā plānots. Iekšā satikām vismaz 10 dažāda izmēra suņus, ne visi bija pavadā.
Bet par to, ko īsti suns var sabojāt Brīvdabas muzejā - mana fantāzija tiktāl nesniedzas. Mazi bērni jau nu noteikti spēj nodarīt postījumus daudz lielākos apmēros, nekā zālīti ostošs šunelis saimnieka uzraudzīts un pavadā.

E elliur13 14.06.2017

Tur strada izcili pretigi tantuki...

I Ieva916 14.04.2022

Muzeju vada ļoti nedraudzīga sieviete Z.Kergalve, kura pret strādniekiem izturas kā pret liellopiem, kurus jebkurā laikā var nospert bez iemesla.