Latvijas Aptieku Avīze

Žurnālistiem iesaku uzmanīties no sadarbības ar "Latvijas Aptieku Avīzi" - honorārus maksā aploksnēs, noteikta datuma nav, lai kaut ko dabūtu, labāk noteikti iepriekš piezvanīt. Un samaksā 2x mazāk nekā pat pēc viņu mērauklas solīts. Un 4x mazāk nekā vidēji citos mēneša izdevumos. Arī reklāmdevējiem ieteicams pārdomāt, vai ir vērts tur likt reklāmu.

_ _ 25.04.2006

Tā gan! man arī bija iespēja izbaudīt viņu maksāšanu, vēl joprojām viņi man ir parādā. Pie varas nākuši jauni cilvēki, kas izliekas neko nezinot...

A Anda 26.04.2006

Latvijas Aptieku Avīzē, izdevējs Baltijas Prese LV, mātes firma REAM Latvija joprojām tā pati priekšniecība un maksātāji. Aizgājusi tikai viena - malējā redaktore, kam godīgums vēl kaut ko nozīmē un nebija pieņemams šis darba stils. Tie, kuriem nav samaksāts par pirmajiem trīs numuriem, jautājiet tam cilvēkam, kas Jūs nolīga.

S skolotāja 19.12.2006

Lūdzu palīdzēt sameklēt Evu Birznieci un disleksijas pētītājus.No 4.numura, maijs, nav atrodama informācija.