www.sudzibas.lv Latvijas aptieka Nekorekta attieksme pret klientu

Latvijas aptieka - Nekorekta attieksme pret klientu

Vīrs šovakar aizgāja uz aptieku pēc vitamīniem . Atnāca mājās sašutis un neapmierināts . Farmaceiti ,kas šovakar strādāja , viņš jau agrāk bija ievērojis kā nelaipnu un nekorektu .
Jautājis C vitamīnu - farmaceite izbolījusi acis :"Kādu c vitamīnu gribat ?" Viņš saka :"parādiet kādi ir " Tad šamējā nopūšas apmēram "ko var vilkties vakarā uz aptieku " un atvelk atvilkni un gaida . To kas tajā atvilknē no letes tās puses nevar redzēt . Viņš lūdz lai parāda tuvāk un piedāvā pati . Šī atkal nobola acis . Tad viņš neizturēja - un pateica aizrādījumu , ka šī jau nav pirmā reize ,ka viņa pret klientu izturās nepieklājīgi . Izvēlējies C vitamīnu iepakojumu samaksājis - farmaceite sniedz viņam iepakojumu ar vitamīniem un saka "Lūdzu īstenais vīrieti " .
Esmu šokā , kā šādā veidā var atbildēt klientam kurš gatavs atstāt naudu veikalā , aptiekā utt. Man jau sen aizdomas ,ka šī aptieka neizceļās ar īpāšām pārdošanām . Tur noteikti nav tentētas pārdot vairāk - atstāv savas stundas un velkās bolot acis mājās .

Z

N Navaruizdomatniku 14.03.2013

Tavs vīrs ir MĪKSTAIS! No aptiekas nopuņķojies atskrēja mājās un sāka čīkstēt, ka tante aptiekā viņu apbižoja. A tu nezinot, vai tā ir taisnība, uzreiz raksti sūdzību.

N nuuzrejman 14.03.2013

kada jega jums te sedet cauram dienaam un rakstit stulbus komentarus kaa lohiem un mikstajiem..?! aa nu jaa, ko tad citu darit bezdarbniekiem bez savaam dziveem, kas eksistee uz mates reekina:D

N Navaruizdomatniku 14.03.2013

Nuuzrejman tagad aprakstīja savu ikdienu! Lai tavai mātei liela alga vai pensija, lai varētu tevi, bezdarbnieku, uzturēt!

N nuuzrejman 14.03.2013

ir tik divi varianti kapec te seedi..1; esi bezdarbnieks 2, mazgadigs skolnieks. Nevar izlemt kurs, tev der abi varianti:D

E eliotta 14.03.2013

Parasti jau cilvēks pārmet otram to, kas pašu nomāc, tādā veidā vismaz jūtoties mazliet pārākam. šeit tas ir lieliski redzams, jo manuprāt bezdarbnieks esi tu pats, kurš šeit cenšas apd**iršot citus pastiept savu krāniņu..

slepies aiz skuķu nika?

L Liene Bredaka 14.03.2013

Precīzi, Eliotta!

N nuuzrejman 14.03.2013

es te pasedeju un palasiju ar ko jus te dazi individi nodarbojaties..respektivi ar savas pashapzinas celsanu noliekot cilvekus kas te ievieto sudzibas. baigie emulatori zinoshi visaas temaas:D

E eliotta 14.03.2013

Kauns nav? Tikko precīzi nokopēji manis teikto un uzdevi kā savu! Tikai es to teicu par tevi un tavu apsaukāšanos. Tādējādi tu citu cilvēki acīs tikai kritīsies, jo neviens nav pacēlies kādu noliekot, aprunājot. Un nē, neslēpjot aiz skuķu nika, es esmu sieviete un man nekas nav jāslēpj, kā to dari tu! Un manuprāt tas, kurš mēģināja pacelt savu pašapziņu kādu noliekot esi tikai un vienīgi tu pats.

N nuuzrejman 14.03.2013

ne man vienkarsi besii ka jus pargudros telojat

Man netēlojam. Mēs esam!

N nuuzrejman 14.03.2013

ja butu tad te nesedetu bet butu jau nodarbosanos atradusi lietderigaku

N nuuzrejman 14.03.2013

bernudarzs:D es tak redzu cik menesus jus te diendienaa tupat un noliekat visus. cilveki kas menedzee laiku lai aprunatu citus? da kadi cilveki, augstakais 2 -3 slanjaras ar 15 nikiem

N nuuzrejman 14.03.2013

reizem uznaak ka nodarbojos ar to ka nod..su tadus meeslus kaa juus vnk prikola peec un jums jau ar tas patiik vai varbut nepatiik?? es jau neko es tik taa kaa juus pret citiem;)

E eliotta 14.03.2013

Beidzam šito! Izskatās, ka otrā galā sēž 3. klases skolnieks, kuram ir brīvlaiks vai vienkārši slimo pa māju! Rakstīt nemāk, elementārā latviešu valoda pieklibo, interneta rakstība, ar saprašanu arī smagi iet un smags uzmanības deficīts. Vienkārši bērns!

N nuuzrejman 14.03.2013

kluudies.man vnk ir brivdienas diivas dienas kas jums katru dienu:D un brivdienas izmantoju pec saviem ieskatiem, soreiz aprunaajot juus;)

L Liene Bredaka 14.03.2013

Vienkārši nereaģējiet uz viņa teikto un neturpiniet diskusiju. Ignorējiet un tam tirliņam apniks te vāvuļot!

N nuuzrejman 14.03.2013

velviena:D jus tak te takaa cermes ieedushies un viens par visiem, visi par vienu:D bet par diskusijas neturpinasanu ir taisniiba;)

N nuuzrejman 14.03.2013

ar to nav problemas:) bet paldies ka tas tev ruup;)