www.sudzibas.lv Latvija Krievi-latviesi

Latvija - Krievi-latviesi

Ziniet cienitie kungi damas un t. T ka nebutu par to latviju runajusi bet paskatoties uz maskavu var redzet cik daudz ir izbuvets. Socialas garantijas visas. Mana pazina sanem pensiju krievijas un summa sanak 180.lv menesi un ka juus neticetu bet katru kvartalu (3 menesos) vinai pieliek klat 10-12 ls. Un mums latvija pielika no 1 aprila 0.14 santimus:) tadus piemerus ir loti daudz. Un cik reizes es dzirdu ka pasi latviesi saka ka krievu laika bija citadak, pad piespieda stradat katru un attiecigi maksaja, un tagad kas? Ministri velka brendu kostimus a mes ko varam atlauties? Tirgu aiziet nopirkt krosenes pa 10 ls un dzinsus ja pietiks vel naudas. Es skatos tv kad tad redzu ka musu deputati dzer tur mineralo udeni no glazitem nevis kadu "mangali" bet "evital" un pa cik mes zinam sitais udens nav vissletakais... Kapec tad nevar padzerties kaut ko letak lai iekonomet krizes laika? Nu jaa ko tur runaat. Vai nu vel viens piemers kapec nevar saisinat tos 100 ls ko dod uz mobilo katram saimes darbiniekam? Es tele2 tikla orunaju 3.90 ls ar tarifas planu savejie, ne bet viniem vajag tacu lmt tiklu jo dargak jo labaak. Sitajos santimos turp surp ta ari attistas iekrajums 1 ls, 10 ls, 100 ls. Es piemeram balsosu pa aivaru lembergu jo man patika ka vins deva interviju ar momikinu tv 5 raidijuma un vispar vins daudz ko pareizi dara. Mes cilveki visu redzam kas notiekas. Tad ir jadara kaut ko nevis spriezt kurs krievs kurs latvietis. Apnika jau tiesam... Tur sez 100 cilvekus un mums latvija cik daudz iedzivotaju? Un tiesam neko nevaram darit sava laba?

K Ku 11.04.2011

Un ko dari konkrēti tu? Tu taču arī tikai muti virini kaut kādā sūdzību saitā. :P
Replikas morāle - sāc ar sevīm un padomā ko TU vari darīt lai te dzīve kļūtu labāka.

D DIANA 11.04.2011

Maksims Esi augstak par to Ku un neatbildi tam bezjiedzigam cilvekam.

M Maksims 11.04.2011

Diana, Jaa es ari ta daru jo nav jegas. Letais bljaviens no tas miglainas puses.

L Latvietis 11.04.2011

Vienīgais ceļši ir uz lidostu, kamēr vēl valsts nav atņēmusi pēdējo.

M Maksims 11.04.2011

Latvietis. Bet valsts neatnem mes vienkarsi mierigi pasi to atdodam kad mums pavel.

* ****** 11.04.2011

Labprāt atbalstītu un piebiedrotos, ja sāktos kādas aktivitātes.Nav līdera, kas cilvēkus apvienotu un iedvesmotu, tā ir lielākā problēma.Es Maksimam piekrītu un balsoju par.

L Latvietis 11.04.2011

Kā neatņem, zemniekiem, ar katru gadu apcērp ES maksājumus, bērnu naudas, bezdarbnieku pabalstus apcirpa, tagad ķersies pie pensijām.Nolaidies no mēness Maksim!

E e 11.04.2011

Vispirms iemācies normāli rakstīt internetā, nelietojot bez vajadzības CapsLocks!
Pēc tam pirms te piesauc Maskavu - paskaties kas notiek citur Krievijas plašumos... Jau pie musm ir milzīgs kontrasts starp Rīgu un reģioniem, bet krievijā Maskava nav krievija. Tā ir pavisam cita pasaule!!!

M Maksims 11.04.2011

E; KA GRIBEJU TA UZRAKSTIJU. TA IR MANA DOMA UN MANS VIEDOKLIS. NEPATIK NELASI!!!

* ****** 11.04.2011

Skaties vai neskaties, bet bērnu naudas tur ir milzīgas, salīdzinoši ar LV, pensionēsanās vecums agrāks un pensijas lielākas.Tie ir rādītāji, kas liecina par valsts attieksmi pret tautu.Pārējais ir līrika un nedaudz demagoģija.

J Juris 11.04.2011

Beidziet muldēt! Latvija vienmēr dzīvojūsi kādas valsts jūgā un es būtu laimīgs ja mūs pārņemtu Zviedri vai Norvēģi, vai pofig tie paši Krievi ka tik var strādāt un ēst kartu dienu! Ienīsu BRĪVU LATVIJU.Esam brīvi no visa galīgie plikdirši, labi dzīvo tikai prezidents un deputāti, kaut viņi nosprāgtu!

L Latvietis 11.04.2011

Valsts, kura nerūpējas par saviem pavalstniekiem, ir nolemta bojāejai.

E e 11.04.2011

Kaut kād nespējnieki nolasījušies! gaudo ka valstij šos jāaprūpē!!! :D Atkal saskatījuši ka citur zāle zaļāka un meitām pupi lielāki! :D
Aizbrauciet uz krieviju un padzīvojiet un tad lejat ka tur viss ir labi! Tādu bedri ieraudzīsiet, ka maz neliekas!

Kas attiecasd uz LV - nav ko škrobēties!!! Ir tak ušakovs Rīgad domē- tas tak godīgāks par godīgu!!! Ne tā kā tie citi iepriekšējie!!! :D Tad jau cerība ir! Nonāks, ja nonāks, valdībā, ta jau vispār zelta laiki iestāsies! :D

L Latvietis 11.04.2011

Ja arī Latvijā iestāsies kādreiz zelta laiki, tikai latviešu gan šiet vairs nebūs.Krievi, tie ir izturīgāki, varbūt kāds vēl nebūs nosprādzis līdz tam laikam badā.

M Maksims 11.04.2011

E : TU NOTEIKTI ZINAS SKATIES KATRU DIENU. TAD SECINU KA DZIRDEJI PAR TO KA KATRS 3 CILVECINS VELAS BRAUKT PROJAM NO SEJIENES. SECINU KA TU "E" PEDEJAIS BUSI KURS MAKSAS NODOKLJUS UN BAROS VALSTI. PELNISI MINIMALO 200 LS UN ATDOSI NODOKLI ARI TOS PASUS 200 LS, PABAROS AR PUTRINU VIENU REIZI MENESI UN TALAAK STRADASI UN DZIEDASI "KUR TU TECI GAILITIS MANS ".

E e 11.04.2011

Maksim. Es neesmu noskaņots saņemt algu! Naudas pelnīšana priekš manis nav algots darbs. Man nav vajadzīgi priekšnieki un saimnieki. Es pats tāds vēlos būt. Un sākumā kaut pieticīgā līmenī, bet pats esmu noteicējs!
Es nedziedu - to laiku izmantoju lietderīgāk! :)
Un ziņas - jā, paskatos! Redzu, ka ir tauta, kas nu nav sagaidījuši "Laimes lāci". Tāpēc nu grib braukt prom!
Kamēr cilvēks pats neko negrib darīt vai nezina ko grib, tikmēr visās malās viņš būs išaks, kurš pelnīs naudu un bagātību citiem!

PS
un noņem CapsLock, tas tiešām nav labs tonis. :)

M Maksims 11.04.2011

E: Ok, es saprotu ka tu par savejo d...u doma tikai. Es gan par parejiem cilvekiem un gimenem kuram ir 2-3 berni un nav ko est. Jaa iespejams tu esi viens pats un dzivo ka gribi bet kad tev bus berni gimene un nebus darba tad tiesam tu dziedasi lietderibai, bet diemzel ta dziesmina nebus jau tik jautra ka "Kur tu teci gailitis mans", tad bus tiesam "Dievs sveeti Latviju" :)

E e 11.04.2011

Gluži pretēji! Par savu sēžamvietu visi domājam, un nevajag te altruismu propagandēt!
Tai pat laikā, es nomaksāju 100% nodokļus kas man pienākas! Un līdz ar to uzturu arī visis pensionārus, skolotājus ārstus, policistus un politiķus!
Šeit drīzāk ir jautājums par savas pakaļas piesegšanu tiem kas maksā kukuļus mediķiem/policistiem/ierēdņiem, kas saņem algas aploksnē, kas maksā algas aploksnē, kas veikalā/tirgū neprasa čeku, kas savā adrbā neizraksta čeku!
Šeit gan nedrīkst pieļaut piesegšanos ar grūtiem laikiem! Grūti laiki ir vienmēr! Nekad nebūs tā, ka visiem visa pietiek un nu vairs nevajag! Tāds ir cilvēks - vienmēr būs pa maz! Tāpēc disciplīnai jābūt jau no apakšas. Tad disciplīna būs arī augšā!!!

L Latvietis 11.04.2011

Ei Maksim, labāk uzdziedāsim"Боже царя храни".

M Maksims 11.04.2011

E: BEIDZOT TU E SAPRATI KA VAJAG PIESEGT TO BET VALSTIJ POFIGU UZ TO. UN JAMEKLE CITUR NOGRIZT NAUDU. JEBKURA GADIJUMA ES PAR SAVU DOMU BIJU ESMU UN BUSU!