Latvija - LATVIJA

Latvija ir miskaste no kuras nekad nav bijusi jēgas.
Šī valsts nav pelnījusi brīvību ģērboni un karogu.Kāda jēga no valsts kuras pamat likumi ir sapuvuši.Valsts ir mazattīstīta iestājas pret uzņēmēj darbību paceļot vājprātā augstus nodokļus.Par ko man šo valsti cienīt es ienīstu latviju es negribu šeit dzīvot man pat nav darba jo tāda profesija latvijā nav vajadzīga .Esmu strādājis, bet nevaru saņemt bezdarbnieku pabalstu, jo nav nostrādāts attiecīgs laika posms.Esmu mēģinājis vis ko bet vis šeit ir nevajadzīgs.Nevienam nav vajadzīgs cilvēks, kas pieprot darbu un vēlās par to saņemt samaksu.Latvijas simbols ir divkosīga mauka kas tur trīs zvaigznes tipa Milda.Kāda jēga ir no šīs valsts viņa ir miskaste.Latvija nav valsts tā ir vergu kolonija no kuras aizbēgot cilvēks ir laimīgs es ienīstu šo valsti šīs valsts politiķus un karoga nesējus.
Valstij kas nedomā par nākotni tai nav rītdienas.Latvijai nav vajadzīga kvalitāte un labs darbs.Ja valsts nespēj pastāvēt valstij ir jābankrotē.
Likumdošana latvijā ir mirusi tie likumi nestrādā, jo valsts vīri un viņu padauzas bāž tikai nodokļu maksātāju naudu savās kabatās.

K

Polnostju soglasna!

I Ieva 30.04.2011

Latvija nav domāta priekš urlām, bet gan īsteniem Latviešiem!

T ToKasis 30.04.2011

Dauni, palasi Delfos šodien publicēto dāņu analītiķa rakstu par Latviju, un tev kļūs skaidrs, ka laimīgākas tautas par latviešiem, un bagātākas valsts par Latviju virs šīs zemes nav!

č ČangalsPleška 30.04.2011

U oligofreni4ki sestra objavilasj!

I Ieva 30.04.2011

Latvija tikai Latviešiem!Urlas uz RU!

č ČangalsPleška 30.04.2011

Oligofreni4ka, ti segodnja kak nikogda origonaljna!

I Ieva 30.04.2011

Urlām un neliešiem, kuri neciena lielāko svētumu-LATVIJAS Valsti, ceļš uz RU vienmēr vaļā!

:))))))))))

I Ieva 30.04.2011

Ko bauro, urla!Tiš uz RU!

č ČangalsPleška 30.04.2011

Pozoriche! Ti tak v svoej semje razgovarivaj!

č ČangalsPleška 30.04.2011

Kogda oni tebja navechatj pridut!

I Ieva 30.04.2011

Drīz visi urlas kājām muks uz savu laimeszemi, Latviju Latviešiem!

č ČangalsPleška 30.04.2011

S takim diagnozom kak u tebja, ti do etogo dnja ne dozive6!

I Ieva 30.04.2011

Ko tu kunksti, brauc prom, RU tevi gaida!

н Нил Ушаков 30.04.2011

Eu, šodien taču ir talkas diena.
Uz priekšu patrioti!

I Ieva 30.04.2011

Nu tad draudzīgi dzenam urlas prom!Latviju LATVIEŠIEM!!!

н Нил Ушаков 30.04.2011

Ieva, kas tu esi pēc tautības?

I Ieva 30.04.2011

Tīrākā Latviete, bet urlas ir tie, kuri kopš 40 gada, vairākās paaudzēs dzīvodami, nav iemācījušies svēto LATVIEŠU valodu.Pat nēģeri pāris mēnešu laikā iemācās.Nosaukums Urlas ir par maigu tādiem suņa ekskrementiem, kādi šie ir.

M Miks 30.04.2011

Ieva - Latvija jau vairāk nekā 20 gadu ir tikai Latviešiem. Un pie kā ta nonāca? Pensiju, algu un pabalstu samazināšanu līdz tam līmenim, ka daudziem tukstošiem tos nepietiek lai izdzīvot?
"visi urlas kājām muks uz savu laimeszemi" - jau aizmuka – uz Īriju, Angliju un uz citām valstīm, "Un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi" ;) Pie tam, tie bija Latvieši arī. Tukstoši. Palika tikai tie, kuriem vai nu nav iespējas aizbraukt, vai kurie zin - kas jādara un kā to jādara. Kura esi tu? ;)

I Ieva 30.04.2011

Runa nav par salašņām, bet īsteniem Latviešiem, kuri gatavi mirt par savu Tēvzemi!Jo vairāk urlu un deģenerātu aizbrauks, jo vairāk brīvu darbavietu paliks.Mazā Latvijas zemīte nevar pabarot šos milzīgos okupantu pūļus, kas sēž un bauda visus labumus.