www.sudzibas.lv Latviabeerfest Naudas izkrāpšana

Beerfest - Naudas izkrāpšana

Pasākuma ideja kā tāda ir laba, bet no otras puses tik slikti organizētu un bezcerīgu pasākumu nebijām apmeklējuši. Proves kausa summa bija pēc pirmā acu uzmetiena normāla, bet beigās rēķinot, ka par katru 300ml uzpildi jāmaksā 1 eur tā jau šķiet naudas izkrāpšana. Pie tam, ja ir tādas cenas, tad vajadzētu padomāt, ka ieeja varētu būt par brīvu. Kas vēl traucēja, bija tas, ka nebija pilnīgi nekādas izkliedes iespēju...ja mūzika, kas skanēja tika uzskatīta par galveno izklaidi tad piedodiet un atvainojiet, bet karaoke bāros amatieri dzied labāk...un, ja reiz tas ir Latvijas beerfest, tad kādēļ man bija jāklausās nepārtrauktā krievu valodā no skatuves? Ja internacionāls pasākums tad lūdzu angļu valodā, bet krievu valodai šeit nav nekāda sakara, ja vien Ušakovs nav šī pasākuma galvenais organizators. Pasākums bija tik arūgtinošs, ka otrreiz savu kāju tur vairs nesperšu un ierosinu arī jūs tur savu naudu neizmest, jo tur nav ko darīt un būsiet tikai veltīgi izmetuši naudu.

Atbilde no Latviabeerfest Support Pārstāvja atbilde 03.06.2016

Latviabeerfest komanda atgādina, ka festivāla mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar jaunām alus šķirnēm un piedāvāt iespēju izgaršot vēl nezināmas garšas. Šim mērķim ir paredzēts proves kausiņš, kas dod iepēju izmantot alus ražotāju akcijas piedāvăjumu par 1 EUR izmēğināt nelielu daudzumu piedāvātā produkta, lai izprastu vai tieši šīs garšas ir lietotājam ir patīkamas. Nekādā gadījumā apmeklētāji nav ierobežoti izmantot standarta piedāvājumu.
LATVIABEERFEST2016 apmeklētājus izklaidēja ielu vingrotāji "Street warriors", Normunds Jakušonoks un "Karakums", slavenie "Laiptai" no Lietuvas, igauņu "Silja", mūsu pašu "Jauna diena", "Wild Detroit Gang", u.c. citi mūziķi. Pauzēs starp priekšnesumiem, festivāla apmeklētājus izklaidēja vienmēr lieliskais Ufo ar savu komandu radio beerfm ēterā.

A anak 30.05.2016

Piekrītu un arī vairs neiešu.

E Ediny 30.05.2016

Pilnīgi piekrītu. Es tur atrados tikai stundu, bet pa to pašu laiku varēja jau mierīgi spriest, ka tas pasākums ir kā joks. Dziedātāja paspēja pa to laiku paspēja nenormāli izķēmot 3 man ļoti mīļas dziesmas un, kad gāju pārbaudīt kas izpilda to marazmu, redzēju, ka uz skatuves galvenā dziedātāja laikam kaut ko salietojusies, blakus stāvēja resna sieviete ar ļoti augsti savilktām biksēm un vēl krievu tautības vīrietis, kas spēlēja balalaiku(tajā brīdī "mēģināja" dziedāt "It's my life," takā nekāda sakara tam visam nebija). Nebrīnītos, ja tūristi, kuri bija ieradušies, tagad gardi smejas savās mājās par latviešiem un mūsu "Baltijas lielāko alus festivālu."

B Beerdisappointment 05.06.2016

Ja tas ir lielākais festivāls Baltijā, tad vajag arī padomāt, ka to apmeklēs ārzemnieki un noalgot normālus māksliniekus nevis kādus tizlus amatierus, lai pēc tam par Latviju nav kauns. Nestrīdēšos, ka tas ir tikai alus degustācijai domāts pasākums, bet ja tiek likts uzsvars tieši uz degustāciju, tad arī par normālu saprātīgu summu. Kaut vai lai tas kauss maksā 10 eur, bet visās teltīs tā viena mazā glāze ir par brīvu. Nu godīgi sakot ne līdz galam izdomāts un nostrādāts pasākums. Uztaisīts tikai tā lai iegrābtu pēc iespējas vairāk naudas, par apmeklētāju labsajūtu nav piedomāts vispār!

L LatviaBeerFest 07.06.2016

Khmm... interesanti vai grupa "Silja", kas ir viena no populārākajām grupām Igaunijā, pieder pie "tizlajiem amatieriem"? Varbūt pie tādiem pieder "Laiptai" no Lietuvas, kuru dēļ vēstures un popularitātes var salīdzināt ar mūsu pašu "Pērkons"? Nu jā - Jakušonoku un "Karakumu" ar pieskaitīsiem pie "tizlajiem amatieriem"... Kur nu "Wild Detroit Gang", kas iesilda publiku pirms "Līvu" uzstāšanās. Varbūt tādi ir "Laimas myzikanti", kas ir etnoroka grupa, kas dibināta jau tālajā 1995. gadā Daugavpilī? utt. Prieks, ka mums ir tādi mūzikas speci, kas orientējas visos jautājumos un kuriem ir gatavs spriedums par visu.
Par otru daļu - paldies par reālu ierosinājumu, kuru noteikti izskatīsim un apdomāsim tā realizāciju. Vienmēr esam atvērti interesantiem ierosinājumiem, kas palīdzētu mums uzlabot apmeklētāju labsajūtu.
Patiesā cieņā,
LATVIABEERFEST komanda

A anak 10.06.2016

Lai tā visa alus degustēšana sanāktu izdevīga, pircējam ir jāizdzer apm 1,8l (6 tās 300 ml degustāciju glāzes) alus (Tad alus izmaksās apmēram 5eur/litrā). Tā nav degustēšana, tā jau ir piedzeršanās. Un salīdzinot ar Vecrīgas cenām, nekā īpaši lētāka tur nebija.
Par mūziku... Nu labi, nebiju tur aizgājusi īstajā brīdī, kad uzstājās labas grupas. Nepaveicās.

K Kent 10.06.2016

Izskatās, ka esam bijuši dažādos pasākumos.

B Beerdisappointment 11.06.2016

Kā gan ir iespējams sagaidīt tās labās grupas, ja uz skatuves tobrīd bija kas tāds, kas izcūkoja labas un pazīstamas dziesmas?

L Latviabeerfest Support Pārstāvja atbilde 14.06.2016

Katru dienu bija savas grupas - attiecīgi varēja izvēlēties savai ausij un gaumei tuvākās.