www.sudzibas.lv Latvenergo Neesošs parāds

Latvenergo - Neesošs parāds

2013.gadā tiku izlikta no dzīvokļa A.čaka ielā 130-2 nezināmu iemeslu dēļ jo saimnieks vienkārši izdomāja man uzlikt divreiz lielāku īres maksu ko būdama vientuļā māte nespēju apmaksāt.Aizejot no šī dzīvokļa godīgi samaksāju visus komunālos parādus,bet š.g 31.martā man tika paziņots ka esmu parādā par elektrību kaut gan reģistrējot līgumu jaunajā dzīves vietā tiku informējusi ka šai adresē vairs nedzīvoju un pat uzrakstījusi par to pieteikumu.Tā kā aizejot no šīs adreses visu biju apmaksājusi nezinu kas tur bija atradies pēc manis un kāpēc šis līgums nav ticis lauzts uzreiz kad to pieprasīju.Tagad man tiek izteikti draudi no Latvenergo puses,pieprasīts lai maksāju šo mistisko parādu,citādi viņi sūdzēšot mani tiesā.Protams es kategoriski atsakos maksāt par to ko neesmu lietojusi,jo nemaz fiziski nevarēju to izdarīt jo neatrados šai adresē un atslēgas jau bija atdotas.Kad centos to paskaidrot Latvenergo darbiniecei pa nummuru 67280590 kurš man tika atsūtīts īsziņā mani paskaidrojumi tika pilnīgi ignorēti.Latvenergo ir vieglāk pieprasīt parādu no vientuļās mātes nekā noskaidrot patieso situāciju un pieprasīt no tā kas patiesi ir lietojis šo elektroenerģiju minētajā adresē pēc tā ka biju šo adresi atstājusi.

E enzi 21.05.2015

Хотела прокомментировать похожую ситуацию. С нововведениями с 2015 года на портале е-латвенерго и с новыми договорами пришел и беспредел. Заключила в феврале месяце договор на свое имя с латвэнерго. В тот же день зашла на свой е-портал посмотреть как это выглядит, как сдавать показания. Вроде все понято, не оплаченных счетов естественно нет, на этом и успокоилась. сдала два раза показатели, получила счёт, оплатила и всё. И тут в один день захожу на свой портал и вижу счет на 30 евро не оплаченный. Что это, за какой месяц? По сумме выходит то, что я платила, только счета(rēķina numurs) теперь с другими номерами. Написала им, приложила платежку и получила ответ с новыми счетами, опять естественно другие номера, суммы те же, но теперь со знаком минус, пишут мол извините, ваши счета аннулированы, были не правильно выписаны. Проходит пару дней и я от какой-то матроны получаю ответ с новым вариантом счетов, что мои деньги прошли по платежкам с ещё одним вариантом номера счёта, но суммы опять совпадают. Как такое может быть? Что вообще за беспредел. Вот так и варятся, авось заплатят. А как платить, а вдруг опять мистический новый счёт выпишут и так до бесконечности