www.sudzibas.lv Latvenergo Izspiedeji un krapnieki

Latvenergo - Izspiedeji un krapnieki

No 16/10/2015.gada maja neviens nedzivo .9/02/2016.g.tika sanemts rekins par 542.62 EUR. Sazinoties ar klientu apkalposanas sevisu, darbiniece paskaidroja,ka septembri ir bijusi skaititaja radijumu parbaude un radijums ir 017577,man tas likas aizdomigi, jo braucot prom no majam skaititaja radijums bija 020788. Pec Latvenergo rakstita, kad septembri tika veikta skaititaja radijumu parbaude lidz 16.oktobrim tika izlietotas 3211kwh. Februari es biju atbraucis uz dazam dienam uz majam un tiesi taja laika notika karteja elektoskaititaju parbaude.Latvergo darbiniekam es paludzu,lai paskatas un nosauc skaititaja radijumu,kads bija septembri parbaudes laika, radijums bija 020753.Nevis 017577 kadu man uzradija Latvergo. Izlietoto 35kwh vieta Latvenergo grib no manis izkrapt 542.62EUR..
21/04/2016 man atnaca bridinajums no Latvenergo par parada piedzinas procesa uzsaksanu.
Ludzu atsaukties cilvekus,kas nonakusi lidziga situacija.

Atbilde no Latvenergo Support 25.04.2016

Labdien! Saprotam Jūsu situāciju, taču diemžēl šeit to nebūs iespējams atrisināt. Katra situācija ir individuāla, tāpēc aicinām sazināties ar klientu servisu Elektrum pa tālr. 80200400 vai griezties tuvākajā klientu apkalpošanas centrā. Centīsimies rast risinājumu.

T

L lilly 23.04.2016

Man bijis tieši tads gadijums,2 gadus atpakaļ kamer esmu bijusi ārzemēs, tika veikta parbaude,un konstateta atšķiriba pēc manis noņemtiem un latvenergo noņemties radijumiem. Manis nebija 3 dienas,bet lika samaksat ap 180€! Un neko nevareju pieradit, jo piedraudeja ka atslegs elektribu. Diemžel tā nu viņi pelna.

Egle Vidzus 03.05.2016

Un un lai atslēg, var vērsties pie Baltcom pakalpojumiem!!

Egle Vidzus 03.05.2016

Tāda pati situācija jau otro reizi!! un saka, it kā skaitītāji bija pārbaudīti!! Kad atbraucu no Vācijas, biju šokā! par tukšo dzīvokli 90EUR samaksāju!! un pēc laika neses tāds pats prikols!! novembrī aizbraucu, trīs mēn. nebiju, atbraucu pakaļ mantām un pāris dienām un līd aprīlim atkal aizbraucu. un Latvenergo atsūta rēķunu 77Eur par vienu mēnesi! un pat uz piedziņu atdeva!! it kā nav viņu problēma! var būt uz tiesu jāveršās?!! un pierādīt, ka neviena nebija, ka dzīvoju Rīgā (tur ar policiju sazinājos, viņi pierādīs, ka biju Rīgā, pēc tam slimnīcā dažas reizes, un citur) Latvenergo krāpj cilvēkus!!!! Kurš viņiem to pieļauj!!

Egle Vidzus 03.05.2016

Var būt mums visiem vērsties tiesā pret Latvenergo ? man tāda pati situācija un jau otro reizi. tagad es katru reizi, kad esmu Jelgavā mājās fotografēju skaitītājus! un interesanti, ka esmu mājās šo mēnesi un iztērēju uz 14EUR, nevis uz 77Eur!! Kā viņi man pateica JUMS LEDUSSKAPIM TĀDS PATĒRIŅŠ !!! Es biju šokā par tādu bezkaunību !!

K Karlis 16.07.2016

Man arī ir pilnīgi identiska situācija. Gadu pamestā dzīvoklī kur elektrība netiek lietota vispār jo to neļauj darīt elektroinstalācija un bija pat drošinātāji izslēgti tika palielināts izlīdzinātais maksājums līdz 100 eiro mēnesī.Vērsos klientu apkalpošanā man pateica ka par to gadu izrēķināšot skaitītāju starpību kā rezultātā man taga ir jāmaksā gandrīz 500 eiro par elektrību kuru pat neesmu lietojis un kā au minēju to tajā dzīvoklī neļauj darīt elektroinstalācija. Vēlētos arī zināt kā rīkoties šādā situācijā jo es viens pats mirstīgais nespēšu panākt savu taisnību pret tik lielu KRĀPNIEKU KANTORI, jo neesmu vienīgais kurš šādi tiek piekrāpts jo Latvenergo jau ir tika liela aizmugure ka drīkst droši rīkoties kā viņi vēlas un viņiem jau vienmēr būs taisnība.

A away 31.10.2016

Mums ir tagad situacija, vienu dienu atsuutija reekinu 500 eiro!!!! nekad nebija nekaadi briidinaajumi, ne reekini ne uz emailu, ne pastu un peeksni atsuuta taadu summu! arii pievilka to paus konsils. meeginajam sadaliit to paraadu uz laiku un maksaat pa dalaam, no viirs ir invaliids! sarunaat nesanaaca! tad vini vel zvana un draud! kas tur straada vispaar!!! kaadam laikam naudinas nepietek!!! tagad maksaajam gan paus konsils, gan reekinu katru meenesi un VINI SAKA KAK VAJAG UZREIZ PILNU SUMMU UN ATSLEEDZ ELEKTRIIBU!!!!! loti gribeetos piedziit ari kaadus juuristuts! baigi kraaprj liekas! no kurienes tadas summas vispaar varbuut pa kaiminiemm maksaajam>?!!!!!!!

о Ольга Ольга 16.06.2017

latvenergo.man atsledza elektribu jo parads bija 388.00 eur.katru menesi es maksaju cik biju spejiga.tapat atsledza.nu pati vainiga ka ta sanaca.labi talak,pec meneša no atslegsanas nak reķins ka jamaksa 34.00 euro.es vispar šoka esmu.man nav ne karstais udens ne ledusskapis ne ar svecem sežu tumsa.par ko man vel jamaksa.izspiedeji...