Latvenergo - elektriba

Ļoti vajadzīga palīdzība ,bet īsti nezinu pie kā griezties,no sākuma kad sākām dzīvot jaunajā dzīvoklī es uzreiz pieslēdzu izlīdzināmo maksājumu Latvenergo nu jau ir pagājis tieši gads un tagad esmu atteikusies no tā jo es ar šiem maksajumiem parmaksaju es tēreju 230kw un mazāk bet vienalga maksaju 23ls ,un tagad kad esmu atteikusies viņi man pasaka ka par martu aprilī man ir jasamaksā 54,85 tas ir par vienu mēnesi,kā reiz tieši pēc tā kad atteicos,diezgan inresanti viņiem tā aprēķināšana ,pa telefonu ar vieņiem sazvanījos vieņi man sāka kautko bīdīt par to ka ja pārsniedz 1020kw tad apmaksa jau ir 10 sant.1 kw nu bet es taču pat pārsniegusi savu limitu neesmu par to ko esmu maksajusi.Mēs dzīvojam dzīvoklī 4 cilvēki es ar vīru un divi bērni un kā es varēju pa 31 dienu izrerēt elektrības uz 54,85Ls tas taču ir prātam neaptverami ,nemot vērā to ka bērni iet dārziņā kartu darba dienu,vīrs ar strādā katru dienu izņemot svētdienu un es viena tikai pa mājām man pat boleris nekad nav srādājis katru dienu es viņu slēdzu tikai setdienās un viss. nu kā jau kartu mēnesi ,marta mēnesis man nearko neatškirās no pārējiem un kapēc tad cenas ziņā viņš atšķiras krietni par daudz?Palīdziet lūdzu !!ja var kāds palīdzēr ludzu rakstat uz manu e-pastu [slēpt]@inbox.lv.