www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Sergel Sia, Lattelecom - Krāpšana

Ieeja – bezmaksas. Izeja – ļoti dārgi un ar procentiem!

Daudz gadu atpakaļ es esmu atradusi labu telekomunikācijas operatoru un pārtraukusi līgumu ar Lattelecomu, godīgi samaksājot VISUS atbilstošus rēķinus. Savlaicīgi uzrakstījusi iesniegumu par pakalpojumu beigšanu, es nevarēju saņemt izziņu no Lattelekoma personāla, ka mans līgums ir jau pabeigts, sakarā ar to, ka Lattelecom personāla pārstāvji pateica, ka “viņi tādu izziņu nekam nedod”.

Negaidīti 2017.g. es esmu saņēmusi vēstuli ar draudiem par to ka man ir nezināmais “parāds”, par kuru man daudz gadu nebija NEKĀDAS INFORMĀCIJAS + šis “parāds” ir palielinājusies. Kā bija “paskaidrots” vēstulē, Lattelekoms pārdeva manu “parādu” SIA SERGEL, kas draudēja “vērsties valsts institūcijās”, lai apgūtu no manis summu+procentus, kādus viņi grib, izgudrojot no savas galvas, “informācija par manu parādu tiks iekļauta publiski pieejamā parādnieku reģistrā, kredītinformācijas biroja datubāzē” vērtējot mani ka “kredīta ņēmēju” (!!!)

Krāpšanas mehānisms.

1/ 7 gadu atpakaļ Latgalē nebija nekādas iespējas savlaicīgi saņemt Lattelecoma izziņu par līguma beigšanu un par to ka viņiem nav nekādu materiālu pretenziju pret bijušiem klientiem.

2/ Sakarā ar to ka bijušiem klientiem uz rokām nav nekādu dokumentu par to, ka līgums ir pabeigts, tagad šie klienti ir nav aizstāvēti juridiski un tiem iespējams uzspiest jebkurus “parādus” ar “procentiem”.

Tad ko dara krāpnieki.

1/ Neraugoties uz to, ka līgums tika pārtrauks 2011.g. vai agrāk, fiziskām personām izgudrota “parāda” piedziņas izdevumi aprēķināti un piemēroti saskaņā ar 21.012013.MK not. Nr.61.

2/ Tika pārkāpts Komerclikuma 406. punkts.

3/ “Parāda” piedzišanas darbība netika veikta 7 gadus, tādejādi krāpnieki speciāli sekmēja izgudrota “parāda” palielināšanu. (7 gadu laikā netika saņemts neviens brīdinājums par “parādu”).

4/ Netika ievērots atzinīguma princips, kas nozīmē, ka puses jārealizē savas tiesības un pienākumus, ievērojot ABU PUŠU intereses. Komersantiem savlaicīgi jāinformē patērētājus, ka viņi ir aizkavējuši samaksāt kaut ko. Mākslīgi izdomāt un palielināt klientu “parādus” ir nelikumīgi un nekaunīgi!

Tas ir pilnīgi nav kontrolējama nežēlīga mafija, kas pazemo vienkāršus cilvēkus visā Latvijā!

Ja bijušiem Lattelecoma klientiem nav uz rokām nekādu izziņu par to, ka līgums ir pabeigts un nekādu materiālu pretenziju jau sen nav, SIA SERGEL var viegli izgudrot no galvas jebkuru “parāda” summu ar procentiem un vienkāršiem cilvēkiem vērsties uz tiesu nav nekādas jēgas…

Kam ir labi sakari godīgu deputātu, juristu un policistu starpā – visiem stāstiet par nekaunīgo krāpnieku grupu no Lattelecom-SIA SERGEL.

Pret šādu izspiedēju darbībām ir vienkārši jāraksta iesniegums policijā par izspiešanu. Protams, ja tiešām neesat neko parādā. 2014. gada sākumā pret vienu nekaunīgu somu kantorīti, cīnījos tieši tādā veidā: kad pieprasīju rakstisku pamatojumu parādam, šie uz 3-6 mēnešiem pazūd, tad atkal sākas draudi, pēc 3. šāda riņķa danča vienkārši devos uz policiju. Tur arī viņi sākumā tikai ieņirdza, taču pēc tam, kad bija uzrakstīts iesniegums, atnāca vēl viens paziņojums no izspiedēju kantora, vēlreiz devos uz policiju, un tad jau lieta nokārtojās. No tā kantora nekādu ziņu vairs nav bijis.

T Tong Po 11.01.2017

Viss jau izklausās labi! Bet, ja Tu akstīji Policijā iesniegumu, tad no Policijas bija jānāk arī atbildei kaut kādai vismaz. Esi kaut ko saņēmis? Ja nē, varbūt ir vērts painteresēties, kāda ir virzība un, vai ir ko iesnieguma sakarā darījuši.
Kas zin, ka vēl pēc laika jau atkal kāds ar to pašu jautājuu pie Tevis neklauvējas, tikai summas jau būs citas, kā nekā laiks iet, procenti tikšķ.

No policijas saņēmu papīru, ka pēc pārbaudes veikšanas, neesot pietiekams pamatojums, lietas tālākai virzībai un KL ierosināšanai. Taču, ņemot vērā, ka pēc būtības nekāda parāda nav un visus veiktos maksājumus no bankas izdrukāju jau toreiz, lai tikšķinās tālāk :), summa bija Ls 3,45 + piedziņas izdevumi 7,50. Tā ka procenti līdz tiesas piedziņas ierosināšanai tikšķēs gadus 50.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 11.01.2017

Sveiki! Lūgums iebildumu gadījumā vērsties pie SIA SERGEL, lai noskaidrotu detalizētāku informāciju un saņemtu atbildes par parāda rašanos.

Latviešu tautas 12.01.2017

Хочу Вас проинформировать что финансовые притензии Вы можете предъявить за последние 36 месяцев. ВСЕ ПРИТЕНЗИИ ЗА ПЕРИОД ДО 10 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА АННУЛИРУЮТСЯ!

W whitelight 11.09.2017

Shahs un mats! =)

C Cesija77 11.09.2017

Kāda nekaunība izlikties par neko nezinošiem ...! SIA Sergel nekādu informāciju nesniedz, nekaunīgi terorizē.