www.sudzibas.lv Tet Slikts internets un tv

Lattelecom - Slikts internets un tv

Šodien pieslēdzu lattelecom televīziju un internetu. Jau iepriekš zināju ka daudziem tas nepatīk un neiesaka, vēlējos izmēģināt. Un tiešām ! Lasot to kas te rakstīts nav ne vārds kuram nepiekrist! Televīzija uzkaras, interneta ātrums ir fenomenāls! Ar tik sliktu internetu nekad mūžā neesmu rīkojies! Par summu,sortimentu vispār nerunāsim..

E

Ventilators 19.08.2016

Nez.. Man tieši pretēji, Balticom un Izzi vnk fascianēja ar savu "kroplību". Mūžīgām tehniskām problēmām. Lattelecom ir bijušas problēmas, bet tās ir risinātas un nav bijušas tik kaitinošas, lai šeit rakstītu. Optikas gadījumā nevajadzētu būt problēmām, izņemot dsl slēgumiem.

Vienīgā rēka man nāk, kad signāls nepienāk, tad supporta telefons iesaka apmeklēt ltk mājaslapu, jo tur ir visas atbildes :D nafig man izmantot mobīlo internetu, lai līstu viņu lapā.. Vieglāk zvanīt..

R Rihard Borovkov 19.08.2016

Nepiekrītu autoram! Ja nu vienīgi autora dzīvesvietā nav vecais DSL vai VDSL pieslēgums. LTC interneta ātrums pat mazākajam internetam ir 2x lielāks nekā citiem maksimālais. Viss atkarīgs arī no rūtera...
Bija man gan Baltcom, gan Baltcom, gan IZZI visi sola 100 mb/s, bet reāli ātrums nepārsniedz pat 10 mb/s, LTC pie solītajiem 100 mb/s ātrums svārstījās no 50 līz 65 mb/s, tagad pārgāju uz 250 mb/s un ātrums svārstās no 130 līdz 160 mb/s

Kakas smird un ir negaršīgas! Ceru, ka pēc šī teikuma, Tev nesakārosies izmēģināt, vai tā ir patiesība un nebūs jālasa sūdzība par to ka kakas tiešām ir smirdīgas un neēdamas!