www.sudzibas.lv Tet Pazūd filmas

Lattelecom - Pazūd filmas

Htv Mir diskusiju kanāls nevis filmas, tv3 filmas tik krievu valodā - tad jautājums kāpēc tv3+ nerāda savas ru filmas bet latviešu kanālā tv3 nav ko citu rādīt, kāpēc jāmaksā nauda pa reklāmām Ntv - Mir ja raida tad raidiet valsts valodā. Sāku domāt ka dzīvoju guberņa.ru viss pārkrievots.

D

M Makushka 24.05.2016

Lattelecom, kā jebkurš cits TV pakalpojuma sniedzējs, nevar iespaidot kanāla saturu, ja ir reklāma, tur viņi neko nevar padarīt. HTB MIR kanāls ir krievu, KĀ TAS VAR BŪT LATVIEŠU VALODĀ??? Nu nepatīk, skaties citu, gan jau no 50 kanāliem atradīsi kaut ko priekš sevis. Kāpēc nepasūdzēties par visiem NElatviešu kanāliem? un prasīt kompensāciju provaiderim par to, ka tu skaties 3 kanālus, bet maksā par 50? Un no 24 stundām diennaktī mājās esi 4 stundas, bet maksā par pilnu diennakti?