www.sudzibas.lv Tet Neciena klientu lojalitāti.

Lattelecom - Neciena klientu lojalitāti.

Jau ilgus gadus esmu Lattelekom klients un lietoju Optisko internetu ar mēneša maksu 15,03 EUR un viss it kā būtu ok. Taču manam kaimiņam Lattekom aģents piedāvāja tādu pat internetu, kā man, plus vēl Interaktīvo TV par 14,xx EUR.
Tātad, tie klienti kuri jau ilgus gadus izmanto pakalpojumus, maksā kā muļķi, bet jaunajiem piedāvā lētāku un labāku pakalpojumu.
Ļoti neforši tas ir.

iDmore 22.04.2016

Skarbā realitāte, bet fakts..

V Vecmilgravis Osis. 22.04.2016

Tas nav tikai tur, tas ir visur. Ja gribi tāpat, pasaki ka iesi prom no viņiem un iesi uz citu operātoru, viņi tev uzreiz arī piedāvās kautkādas akcijas, lai tu paliktu tur un maksātu. Tas pats bija ar tele2, tie visi kuri jau gadiem nekādas akciajs nav, pa 4eiro, var tikai zvanit un sms bezlimita, bet jaunajiem tas pats + 3GB internets pa velti uz gadu. Es kā ZZ klients 10+ gadus esmu, bet man nekad neko tādu nepiedāvā. Tas ir marketinga triks , piesaistīt konkurentu klientus

M Master 28.04.2016

Ja nedraudzējas ar loģisko saprātu tad jāpačukst priekšā,ka tas saucās mārketings. Un lai pievilinātu jaunos klientus tiek darīts daudz.
Kur ir problēma palasīt līgumu. atteikties no pakalpojumiem un pēc 3-6mēn pieteikties kā jaunam klientam? Jādomā ar galvu nevis jāčīkst. Tā nav valsts poliklīnika, kurai tev kautkas būtu jāsniedz. Privāts uzņēmums dara kā grib.

K kaspars26 16.08.2016

Ja ir iepēja izvēlēties kādu citu pakalpojuma sniedzēju, tad Lattelecom vietā izvēlieties to. Lattelecom ir tāds žurku kantoris ka par maz neliekās. Negodīgs, necaurspīdīgs mūžīgi kaut kādi "zmūdens akmeņi". Ilgus gadus biju viņu klients, un nebija tāda brīža, kad ik pa pāris gadiem nebūtu kaut kādas neskaidrības un problēmas.

intel 17.08.2016

Vajag piezvanit, un teikt ka iesi prom no LTC, uzreiz piedavas letaku*, tas pats ir man.. Es dzivoju Riga un man optisko internetu nekad nevares ievilkt, kaut gan 5 stavu maja ir 15 m attaluma no manas majas.. Ta ka es esmu ilglaicigs klients vinji uzlika DSL max atrumu (kurs ir ~30% no max 4G atruma...)

*Tagad viniem ir loti daudz konkurenti, tele2, bite, lmt - internets, u.c. ta ka megina noturet klientu skaitu, varu deret ka jau driz lattelecom bizness pajuks (pec 4, 5 gadiem ?) kad bus ari citi 4g interneta ISP un jaunaki tehnologiju veidi.