www.sudzibas.lv Tet Krāpšana un slikts serviss

Lattelecom - Krāpšana un slikts serviss

Pirms slēdziet līgumu ar šo briesmīgo uzņēmumu noteikti pārlasiet! Kad atteiksieties mēģinās apmānīt, mums pieprasa mūsu tehniku, pieprasa apmaksu un tehniku pirms laika, paši prasa samaksu līdz 30.11, bet atslēguši jau bija 07.. U. T. T. Viņiem par nožēlu mums ir visi līgumi un esam saniknoti!

20.11.2018

K krotovs 23.08.2018
slikts serviss

LTV1 programmā rāda LMT!?

J Jānis Teļuks 06.09.2018
Krāpšana

Lielās , ka Helio būs labāk, bet realitāte sliktāk. Iepriekš iztiku tikai ar tv pulti, bet tagad jămeklē dekodera pults , lai patītu uz priekšu ierakstu. Koroče fignja ne Helio

B [email protected] 09.09.2018
Slikts serviss

Neapmierina Helio televīzijas sniegtie pakalpojumi.Pie pirmās izdevības atteikšos no Lattelecom pakalpojumiem.

M Marchits9 22.11.2018

Nu es cietu gadu nec(kuras arī ar klientiem nav saskaņotas), bet kad pieslēdza Helio tad uzreiz uz Baltcom pārgāju.. Jā nedaudz lēnāks, bet visur citur daudz labāks.. Lattelecom vēl norausies, jo pretlikunīgi veic atvadīšanos no klientiem,, Mēsls ne uzņēmums..