www.sudzibas.lv Tet Krapsana un ne tikai...

Lattelecom - Krapsana un ne tikai...

Labvakar! Šo es nebiju gaidījusi. Mans virs bija caur internetu pieteicies uz virszemes tv. Viņi pazvanīja izrunāja visu kas un ka. Lattelecom uz vira e-pastu atsūtīja rēķinu par kurjera pakalpojuma un it ka divus mēnešus skaties par velti bet patiesība tā nav, jo tajā rēķina ari bija iekļauta par abonēšanu maksa kas būtu katru mēnesi jāmaksā 8.89 EUR tad kopa būtu jāsamaksā 20.00eur. Rēķins bija jāsamaksā 2nedelu laika. Ģimenes apstākļu dēl nesamaksājam tas ir viens, otrs-līgumus viņš nav ne redzējis ne parakstījis un dekoders nav mūsu īpašuma. Viņi nelikumīgi aizsūtījusi šo 20.00 EUR uz paradu piedzinēju kompāniju un piespiež lai mēs maksājam raga,ar kādam tiesībām??? Ja mans virs būtu parakstījis šos līgumus un ja vel dekoders būtu mūsu īpašuma tad tā būtu cita runa. Pasi vel pa telefonu teicat ja mēs nesamaksāsim 2 nedēļas laika tad tas tikšot anulēts un bus vel reiz pa jaunam jāpiesakās. Šitoz es neatstatu lai nelikumīgi izkrāpt naudu ne par ko un iešu uz patērētāju tiesības. Tā jau man liekas ka viņi visu Latvijas iedzīvotājus iedzīt šitādos sūdos iekša un izkrāpt naudu.

J Jankiņš 03.03.2016

Neticu, gan jau paši ko saputrojāt neizlasot līgumu. "Gimenes apstaklu del nesamaksajam tas ir viens"- nu re, paši vainīgi.

N Neapmierinata 03.03.2016

Neko neesam saputrojusi. Jo caur epastu atnaca rekins kas bija jasamaksa 20 eiro un TAD TIKAI KURJERS ATVEDISOT GAN LIGUMUS GAN DEKODERI. Mes lidz tam datumam nevarejam samaksat, uzreiz bija jasuta uz paradu piedzineja komp.???? Tas ir nelikumigi.