www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss, nekorekti rēķini

Lattelecom - Krāpšana, slikts serviss, nekorekti rēķini

Lattelecom ir krāpnieki, kuri nepilda savas saistības. Pieslēdzam pakalpojumu TV +Internets Ventspilī par konkrēto cenu, diemžēl Ventpilī nav tādas lielas izvēles, kā Rīga, tāpēc pieslēdzam Lattelecom. Vispirms viss bija kārtībā, zvanīja, piedāvāja dažadas atlaides, spec. cenas pakalpojumiem, beigās izvēlējamies pakalpojumu, pieslēdzam. Bija piedāvātas 3 tematiskās pakas uz 3 mēnešiem pamēģināt bezmaksas - pateicam, ka nevajag, jo noteikti pēc 3 mēnešiem nemaksāsim par tām pakām, tāpēc arī vienojāmies, ka tas pakas būs atslēgtas. Negaidīti saņēmam rēķinu par 10 EUR lielāku summu, kurā bija sarēķināta summa par 3 pakām. Pazvanīju uz klientu servisu - tur man bija teikts, ka ja mēs negribam tās pakas, tad viņa var atslēgt un šo var izdarīt arī manslattelecom lapā, bet šo rēķinu būs jāsamaksā. Kā tā var darīt? Mēs taču nepieteicam šos papildus pakas, viņi paši automātiski pieslēdz tas pakas nepabrīdinot un nepaprasot vai mēs gribam + kad pieslēdzam pakalpojumu arī pateicam, ka negribam tās pakas. Uzskātu, ka šī ir reālā krāpšana! Vai tas vispār ir līkumīgi?

T Tong Po 18.01.2017

Domāju, ka Lattelekoms, tāpat kā visi ieraksta sarunas. Raksti iesniegumu ar prasību atcelt nepamatoti aprēķināto summu, norādot, ka neesi pasūtījusi pakalpojuma pieslēgšanu, par kuru tagad ir izrakstīts rēķins.
Lai klausās tavas sarunas, lai meklē rokā tevis parakstītos līgumus.
Paralēli, neatkarīgi no tā, ko tev Lattelekoms atbild, raksti uz PTAC. Tas palīdzēs jautājumu risināt veiklāk.

B b234 19.01.2017

Piekrītu Tango. Ja telefoniski teicāt, ka nevēlaties 3 pakas, tad šī saruna ir ierakstīta. Nezinu gan cik ilgi viņi tās tur, bet gan jau ka vēl būs.
Man reiz pēc elektroniski iesniegtas pretenzijas/jautājuma atmaksāja 1 latu, kas bija paņemts bez vienošanās!! arī uz ierakstīto sarunu pamata.
Un esmu ļoti apmierināts ar Lattelecom optisko, vienīgā firma , kas veciem klientiem samazina cenas!

S Saulainā19 24.01.2017

Sarunas ir ierakstītas, jāzvana un jāklausās vai operators minēja, ka būs visas tematiskās pakas 3 mēnešu bez maksas un pēc tam jāatslēdz un vai uz to atbildēji, ka viņas vispār negribi arī to bezmaksas periodu. Nekā sarežģīta, bet ir jārisina problēma, nevis internetā jāčīkst!

A arci123 28.01.2017

Noteikti jaapieprasa, lai tiek noklausiita saruna un viss tiks atrisinaats! Ja taisniiba ir juusu pusee, tad buus paareekins!

Latviešu tautas 18.01.2017

А я рад за Lattelecom! Вы спросите почему? А вы гляньте с чьей сфере влияния находиться эта фирма... Недаром покойный Бишопс проталкивал приватизацию этой фирмы. Напомню: Бишопс был одним из ведущих функционером TB/LNNK. После того его услали от греха подальше в какую-то крысиную дыру послом в какой-то Мухосранск на Карибы... Так что фирма и с латышей дерёт семь шкур. Кто пользуются их услугами? Да в основном пенсионеры, которые привыкли к вымирающему виду услуг - стационарным телефонам, да ещё богатеньким латышам из армии чиновников... Сейчас дерут семь шкур за интернет и цифровое ТВ. Самое интересное что они сдают каналы интернет-правайдерам, которые берут с клиентов примерно в 2 раза меньше чем сам Lattelecom! "Мы берём за качество!" Да за какое качество? Постыдились бы...

Z zzz433 18.01.2017

Устал уже писать про эту мелочную фирму, почему мелочную?!, а потому что более мелкие провайдеры ведут себя не так кравожадно. У вас чего все голодные что ли? Что к каждому пытаетесь сделать свой маркетинговый подход вцепившись как собака. Тут как-то один умник явно из латтелекома влез в мои разговоры и пытался навязать что они очень добросовестны к клиентам и готовы войти в положение каждого, лишь бы клиент дал бы знать о себе. Я уже не стану перечислять дублируя как вы пытаетесь снять сливки пошагово при отключении от любых из ваших услуг - но по состоянию на сегодняшний день за один просроченный день платежа вы берете в размере 10-15 центов с деловых клиентов, которые пользуются вашими услугами по 10 лет и самое главное как работает бухгалтерия - я же не отключаюсь от них правильно? Дни использования никуда не уходят и оплата соответственно, так за что вы берете жалкие копейки не понятно. Народ если есть возможность сваливайте от этих голодных капиталистов, я принципиально уже как год назад отдал их оборудование и с 40 евро которые они получали ежемесячно - cейчас сумма опустилась до 17, наелись? скоро и 17 не стану платить! Рынок услуг не маленький. И перестаньте подсылать своих лягушек которые звонят занятым день и ночь с предложениями.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 19.01.2017

Labdien! Atsūtiet, lūdzu, savu klienta numuru uz [email protected] - izpētīsim situāciju!