www.sudzibas.lv Tet Krāpšana , drausmīgs serviss , drausmīga tehnika un nav pat savu firmas meistaru

Lattelecom - Krāpšana , drausmīgs serviss , drausmīga tehnika un nav pat savu firmas meistaru

Sliktākā interneta firma kas jelkad izmantota! Rūteri jau sākumā iedod tādu , kas strādā uz 30% un tad nomaina uz jauniem (sliktākiem) , kas strādā uz 20% . Lai tiktu prom , jāmaksā sods (liels) ,lai uzlabotu interneta (piekļuvi , nevis ātrumu) man esot jāpērk savs rūteris! VAI NAV CŪKU BARS??? Izdomāšu , kā ar viņiem tikt galā un pastāstīšu visai Latvijai , lai nemokās kā piesieti šiem asinssūcējiem LATTELECOM!!!!

Ventilators 28.04.2016

Varēji detalizētāk uzrakstīt. Izmanotji DSL vai Optikas pieslēgumu. Izmantoji viņu rūteri/modēmu vai arī tika pieslēgts papildus klāt cits rūteris?
Jo šobrīd vairaķ izklausies drausmīgi un gribās te uzrakstīt kā veic signāla mērījumus un kāda ir atšķirbīa ja internetu mājās izmanto ar vadu vai WiFi.

Pašam ir gadījušies normāli meistari. Viegli bija komunicēt, jo tīkla risinājumi man nav sveši. Tādēļ arī uzzināju par uzstādītām ierīcēm un to caurlaidību pret iekārtu ko uzstāda.

Vienīgas manas negācijas ir bijušas pēdējā laika interneta "tehniskie uzlabojumi", kas nezkāpēc iekrita brīžos, kad vajag strādāt no mājām. Tieši svarīgākos laikos :) Bet kopumā nekas nav 100%, lai kā patiktos domāt.

M Malders Vai Arī Nē 28.04.2016

optiskais man pieslēgts. Viņu rūteris . izmantoju wifi , par kuru viņi redz neatbildot. Esot baigi daudz lietotāju apkārt , tādēļ neiet , bet kāpēc man sākumā nepasaka , ka man vilks švaki tas nets , līgums tak ir uz diviem gadiem... Saziņa ar viņiem arī ir nereāla - viens saka vienu , otrs kko citu . Kad pašā sākumā pieslēdzām , bijām laimējuši divas biļetes uz baltic beach hotel , bet beigās nekā. toreiz meistari kādas desmit reizes pārdomāja kādu tieši internetu viņi mums var pieslēgt. Pēdējā reizē - pāris dienas atpakaļ bija normāls meistars , bet viņa vienīgais darba rezultāts bija interneta ātruma pieaugums (sākumā rūteri bija ielikuši metāla/stikla sienas skapī...) , rūteri jāpārrestartē pa 10x dienā , lai vnk kompis un telefons uztvertu wifi.

E entymk99 28.04.2016

Balto wifi rūtera caurlaidspēja ir ap 60mbit/s kas ir daudz mazāk, nekā viņi piedāvā pašu internetu. Patiešām grūti viņiem piedāvāt rūtieri, kas spēj pavilkt viņu pievilkto netu ? :d

M Master 30.04.2016

Lasiet rūteru specenes un beidziet irst netā. Domājiert beidzot ar galvu nevis ar muti. P.S lietoju galvu un LTK un viss kedā

A arsts1234 23.05.2016

Tagad rodas jautājums, maksā tu par netu ar kabeli, LTC tev piedāvā universālu modemu kā bonusa funkciju, diezgan loģiski par bonusu tu nemaksa i-netu ar vadu tu nelieto bet pīksti. Ja neapmierina ātrums vai kas tamlīdzīgs lūdzu savs rūteris.