www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

Biju kliente vairāk kā 8 gadus, bet rezultātā piespieda maksāt par neatgrieztu dekoderu, Lai gan Tas tika atgriezts Spicē. Zems apkalpošanas līmenis, rupji un neprofesionāli "speciālisti". Piespiedu kārtā savieno nepārtaukti uz citiem operatoriem, kad sarunas maksa ir 1.50,- EUR. Šausmas, nevienam neiesaku šo pakalpojumu sniedzēju.

O

O Oskars1241 22.12.2016

Noteikti atgriežot dekoderi jums izdeva kaut kādu papīru, kuru jūs parakstijāt un saņēmāt apliecinošu dokumentu, vai ko tādu.
Ja jūs gluži vienkārši aizgājāt un atstājāt viņu, tas jau ir tīri uz jums, vienmēr vajag "piesegt savu pēcpusi" un par visu nodoto saņemt apstiprinājumu.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.01.2017

Paldies par komentāru, lūdzam atsūtīt uz e-pasta adresi [email protected] savu klienta numuru, lai varam šo konkrēto situāciju izskatīt. Ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā.