www.sudzibas.lv Tet Klientu piesaiste

Lattelecom - Klientu piesaiste

2013.gada decembrī Lattelecom visur reklamēja, pieslēdz internetu un TV, noslēdz līgumu uz 24 mēn. un saņemsi garantētu dāvanu - planšetu. To es arī izdarīju. Izrādījās, lai saņemtu planšetu ir jāņem pase un pašam jāskrien pa viņu klientu apkalpošanas nodaļām un jāmeklē, kur tev iedos planšetu. Tieši janvāra sākumā man bija jāmaina pase, kuru es saņēmu uz janvāra beigām un tad devos pēc savas dāvanas. Vienā klientu apkalpošanas nodaļā pan paziņoju, ka šeit vairs dāvanu nav un aizsūtīja uz citu, kurā nekompetenta darbiniece paziņoja man, ka man vispār nekāda dāvana nepienākas. Kamēr es šo jautājumu risināju pa telefonu ar Lattelecom operatoriem, izrādījās, ka patiešām šī darbiniece ir kļūdījusies un dāvana man pienākas, bet pēkšņi arī šajā vietā dāvanas bija beigušās. Vārdu sakot GARANTĒTO dāvanu es tā arī nedabūju, no kā secinu, ka šīs dāvanas ir tikai reklāmas triks, lai noslēgtu ilgtermiņa līgumus.Otrkārt, noslēdzot līgumu, informēju datumu, kurā varu apmaksāt rēķinus, bet man uz to atbildēja, ka man jāmaksā tad, kad raksta viņi. Ļoti pretīmnākoša kompānija, ņemot vērā to, ka tagad es 24 mēn. maksāšu soda naudas par nokavētajām 3 dienām.ĻOTI NOŽĒLOJU, KA ESMU LATTELECOM KLIENTS!

G ggggggggg 26.11.2014

Man bija ļoti līdzīgi, jābrauc 200 km līdz Rīgai ( uz citām tuvākām pilsētām vnk nereāli, jāpārsēžas vismaz 2x, jāgaida nākamais autobus, jāpaspēj atrast klientu apkalpošanas centrs un atpakaļ uz autobusu aizskriet )
Uz manu e-pastu, kurā jautāju vai nav citi veidi, kā saņemt dāvanu man atbildēja, ka nē, tikai apkalpošanas centrā. Uzrakstīju detalizēti kādas problēmas man sagādā tikt pēc tās planšetes, bet viņi sāk, ka jāsaņem uz vietas, jāparaksta papīrs, vajagot pases kopiju.. Pajautāju vai nav iespēja ar kurjeru ( apmaksāju pati kurjera izdevumus ) atkal nekā, nevar un viss. Palūdzu normāli pamatot kāpēc nav iespējas piegādāt ar kurjeru ( tā planšete ir vērta 50 eiro ) atbildi vairs nesagaidīju. Planšete pēc nepilniem 2 mēnešiem vienkārši vairs neslēdzās iekšā, braukt atkal uz kādu apkalpošanas centru un dot uz garantiju vienkārši neatmaksājas.

Ontūns 26.11.2014

Tās Lattelecom planšetes ir pēdējie mēsli. Nav vērts abonēt pakalpojumu dēļ tāda sūda