www.sudzibas.lv Tet Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Lattelecom - Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Neiesaku pieslēgties lattelekom nepilda solījumus - interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē, dsl ātrums lēnāks ka modemam, bet nauda tiek iekasēta pilna apmēra!!!

W

S SunDj 21.01.2008

Piekrītu.

L La 28.03.2008

Man darbojas normāli. Ar ātrumu esmu apmierināta un nekad vēl nav bijušas problēmas ar Lattelecom interneta kvalitāti.

H Huge 27.05.2008

lattelekom internets galīgi garām - nav ātruma un STABILITĀTES. Kad sūdzējos, liek maksāt 100 Ls soda naudu par līguma laušanu, bet kvalitāti viņi neuzlabošot vismaz tuvākajos gados. Tas nozīmē, ka esmu spiests izmantot pakalpojumu spiestā kārtā, jo negribējās maksāt 100 Ls...

T tuta 03.10.2008

Nu nezinu man gan pilnigi viss ok, nav jau solitie 10mb/s bet ap 1 mb velk. un par tiem 100ls Huge pats esi vainigs, butu sledzis ligumu uz nenoteiktu laiku, nekas nebutu jamaksa...

M Marija 03.10.2008

Savukart es vispār nēesmu apmierināta ar Lattelekom. Pērkot pie viņa preci jābūt ļoti uzmanigam, jānoformē visi dokumenti, kas likumā nepieciešami. Iesaku pirms iegriesties veikalā izlasīt likumus!!!Tas tiešām noderēs!!! (Civillikums, Paterētāju tiesības likums)...

L laura 03.10.2008

Pilnībā piekrītu - interneta ātrums lēns, bet digitālā televīzija bieži uzkaras...

E elita 03.10.2008

Pilniba piekritu!!!

Z Zoo 08.10.2008

Lietoju Lattelecom jau divus gadus un pilnigi nekadu problemu. Varbut divas reizes ir bijis ta ka nav neta, bet ari tad max uz paris stundam. Vel lietotaju zinasanai - 10Mbit/s = 1, 2 MB/s. Ta ka sudzibas par interneta atrumu ir nepamatotas.

D dagix 04.12.2008

neiesaku njemt nevienam latelekom netu tas ir lens un ja ir problemas operatori atshuj sakot ka jabut vis kartibaa jau vairakas nedeljas mocos ar lenu internetu
meginaju sazinaties caur inerneta operatoru ari atbild ka robots sazinaties ar 177 bet kada tolka ka man atbild vienu un to pashu vislaiku grr

L lol 21.06.2009

Download ātrums LattelecomAM ir diezgan normāls, bet UPLOAD ātrums ir pilnīgi garām! Salīdzinoši ar download ātrumu, Lattelecom upload ātrums ir ļoti mazs.

I Interneta Lietotājs 18.09.2009

Tātad es lietoju Lattelecom internetu un esmu apmierināts ! man teica, kad būs 15Mbps, bet izrādās, kad man ir 25Mbps un samaksa ir visai normāla ! tātad, ja neticiet neizmantoju nevienu DSL BOOSTER !

S SS 24.09.2009

Ieteiktu tev vēlreiz izlasīt līgumu ! Tur stāv rakstīts, ka LTK nodrošina interneta ātrumu LĪDZ 5, 10, vai 15Mbps ! Tur taču nav norādīts no cik Mbps !!! Tā kā pēc līguma var būt arī 0, 01Mbps un tie kretīni līgumu būs izpildījuši !!!

V Viktors 27.10.2009

Acīmredzot kā kuram paveicas. Man ir lattelecom 2. mājas komplekts, internets strādā stabili, pazūd ļoti reti un ja tā, tad visbiežāk pietiek ar parastu modema pārstartēšanu, tā kā mani viss apmierina. Bet skumji lasīt kā viņi izturas pret daudziem klientiem, kuriem rodas problēmas ar internetu, tas viņiem godu nedara.

U Uldis 01.02.2010

Piekrītu, ka Lattelecom pakalpojumi nav no lētajiem, bet tādā nostūrī, kā Pāvilosta neviens neko labāku nepiedāvā. Esmu viņu klients jau piekto gadu un varu sacīt, ka progress ir ievērojams.Viņi tomēr cenšas.

L lalala 18.03.2010

Es ar paņēmu i - neta pielēgumu, ja godīgi, tad man šķiet, ka neatšķirās no iepriekšējā, kaut šis tak superātrs.

X xxx 15.04.2010

nepiekritiishu ZOO, jo man tas pats nets 10Mbit/s, bet pagaidaam ne vairaak kaa 4.7Mbit/s (~570KB/s)... kaa man pateica vinju cilveeks - ''bet tas jau normaals aatrums...'' nedomaaju, jo maksaaju tachu par 10, nu labi, vismaz par 5 Mbit/s... liigumu arii taa diivaini kaveejas izsuutiit, jo gaidu jau meenesi... sagaidiishu to un meeginaashu veelreiz ar shiem runaat, jo, ja man vajadzeetu tikai 4 Mbit/s, buutu sleedzis tachu internets 1 vai 2... ko ieteiktu citiem - zvaniit un runaat par probleemaam (cilveeciigi, protams, nevis ar bl**, naf**, f*** utt, kaa tas sheit latvijaa dazhiem pienjemts, jo tad arii leitas labaak kaartojaas) aaa... un veel... paarliecinieties vai jums tieshaam ir tas par ko maksaajat, jo es, ja nezinaatu daudz maz par i-neta aatrumiem, taa arii buutu lietojis 1Mbit/s un maksaajis par 10 Mbit/s... protams, kameer nezvaniiju par shito lietu, vinjiem arii bija vienalga...
ceru manaa gadiijumaa shis viss nebuus no seerijas ''neverending story'', jo tachu negribas maksaat par to, kaa nav... veiksmi jums visiem ar shitaam lietaam un esiet cilveeciigi (ar visu to, ka taadi, rupji sakot, suudi latvijaa)

J jānis 27.04.2010

Es izmantoju Lattelecom jau 5 gadus @ Sākumā vis bija ideāli.
es dzīvoju mazā miestiņā 2500 iedz. apmē.
Teikšu atklāti pieliku rūteri un 2. paku dalu pa visu māju 5 datori ir pielēgti un uz vienu var spēlēt pat css :) pings 20 - 140 atkarīgs no attāluma. downlod 600mb/s uplod 80 :D vidēji dažreiz pat mazāk(torrent).
testi katrs rāda savādāk 3000 down, 255 up

Ja kādas problēmas tad raxtiet vai zvaniet lai pārslēdz uz lētāko tarifu ir tāda opcija :D jo kamēr Tu nepiekasūīsies ceņiks nemainīsies.
Man kaimiņš skatās digitālo tv (ip tv) un lieto netu pa 11 ls apmēram
Man neko neprasiet ēpastus nelasu sory.

Kādreiz bija arī mājaslapa uz servera nano.lv un uplods ir ideāls (man likās ka no Hdd sata tik ātri nevar info nolasīt un uzlādēt)
pats atrodos 70 km no rigas vidzemē

Labi visiem urkšētājiem iesaku iztīrīt firefoxus un explorerus microsoft (kešu un visu vēsturi) utt
sameklēt labu antivīrusu xD ķas nerij daudz procesus.

Un tad jau viss būs kārtībā.

Lai visiem veicas

A Aigars 09.06.2010

ieeejiet www.speedtest.net un tad arii uzinasiet kads ir patiesais juusu neta aatrums, un atcerieties ka WiFi or caur modemu laizot internetu buus leenaaks neka pataisno no vada neliekot modema.

A Aleksandrs 22.06.2010

www.speedtest.net лучше не измерять вообще...У меня на балтикоме при 20Mb/s подключении там показывает 8075 Mb/s. Реальная скорость передачи данных в 10 раз меньше. Все дело в точке на которой он мерит. В моем случае точку теста он хостит прямо на свиче у нас в подвале. Круто правда? А где у вас он хостит точку вы точно знаете, и что там стоит на конце? Если вы клиент латтелекома мерить надо их спидтестом - у него 1 точка и мерит он по их линиям.

K kristaps 06.03.2011

LIETOTĀJI! IEMĀCATIES TERMINUS MBIT/S UN MB/S! Dajebkurš provaideris visas savās reklāmās tēlo kruto un ātrumu piedāvā MBIT/S mērvienībā tapēc ka šajā mērvienībā ātruma ciparu var teikt lielāku un pilnīgi visi ķer uz muļķiem tādem kā jums, bet MB/S ir reālais ātrums ko var izspiest!

Pastav vienkārš matemātisks dalijums = Paņemam to pašu 10MBIT/S DSL : 8 = 1.25MB/S šādu reālo maksimālo ātrumu var dabūt

100MBIT/S Optika : 8 = 12.5MB/S
200MBIT/S Optika : 8 = 25MB/S

Protams optikai arī lai tādu reālo ātrumu varētu izspiest vajag attiecīgas mūsdienīgas iekārtas tavā datorā! Pašam ir 200MBIT/S optika un es esmu izspiedis no sava 3 gadus vecā paškomplektētā āzīša 23MB/S!

Tas tapēc ka jūs paši esat muļķi un uzķeraies uz katras reklāmas nenozīmē ka uzreiz vainīgs ir provaideris! Provaidera darbs ir tieši taisīt aizrautīgas ar LIELIEM ātruma cipariem reklāmas kurās tādus muļķus kā jūs ievilināt ;)

Un nē es nesmu LTK pārstāvis bet LTK daudzus gadus klients - kad dzivoju jurmalā ta protams tas pats DSL tika izmantots 6 gadus jo neko citu nevarēja dabūt tur(pat es bij viens no pirmajiem mājās ar internetu un kad vēl LTK DSL sākumā ārzemju lapās varēja iet tikai pēc plkst 18.00), pagāšgad pārvācos uz rīgu un te izmantoju optiku, iepriekš te bij Baltkom100MBIT/S kabelis netam uz kā arī nācās pāris mēnešus pasēdēt jo bij līgums un vot Baltkom kabeli salīdzināt ar LTK optiku... nemaz nevar salīdzināt cik LTK ir priekšā kvalitātes ziņā! Baltkomam labi ja 8MB/S izspiedu un ta tas bij retums.. pārsvarā maksimālais bij 4-5MB/S :D nemaz nerunājot par brīvdienām kur varēj kādus 2MB/S izspiest jo ta laikam visi uz vienas līnijas uzkārās un aidā ātrums NEKĀDS!
A toties LTK vienmēr pa šiem 5mēnešiem stabils nets! Vienalga vai brīvdiena vai darbadiena!