www.sudzibas.lv Tet Debila televizija

Lattelecom - Debila televizija

Kāpēc jums bija jāizveido jauna televīzija?
Atdodat mums atpakaļ veco, shi jauta smird pēc suda, neko nafig nevar saprast, ka var uzslekt no sakuma, debila kontrole, nafig vsp to latelecom, neko labu nav darijusi, tikai sapish cilvekiem viss kautko, es nezinu vai vsp ir kaut kur kaut kas labs rakstits par latelecom, dzirdu tikai vienas sudzibas, internets lens, televizija slitīga, mosh sakuma sakartojat to kas jau bija, nevis taisat fignju lielaku, ceru ka lidz jums aizies shi zinja, paldies jau ieprieksh.

E

alergologs 12.10.2018

Un es ceru, ka Tu iemācīsies rakstīt :(

O Oskars 12.10.2018

Brauc uz Angliju

V ViesisNr500 13.10.2018

Ko jūs te visi gaudojat par to telekoma televīzijas jauno izskatu. Es šonedēļ iečekoju, likās ļoti labs. Nu un kas ka podziņu izkārtojums mainījies? Kas jūs esat kaut kādi neaptēsti auni, ka neko jaunu nespējat apgūt? Man pat likās intiutīvi daudz parocīgāks jaunais izvēlnes izkārtojums, MAN biežāk lietotās opcijas šķita iznestas ārā. Kaut kā visas šīs sūdzības liekas no sērijas Windows XP>Windows 7>Windows 10 kur vienīgā problēma ir lietotāju pieradums esošajam izskatam un vēlme nepieņemt jauno nevis, ka tur kaut kas tiešām būtu slikts.

M me2 15.10.2018

mēs nemaksājam Lattelecom, lai kaut ko apgūtu. mēs maksājam pietiekami augstu cenu, lai Lattelecom mums nodrošinātu visas ērtības, ko vēlamies. mums nav jātērē savs laiks, lai mācītos lietot nejēdzīgu sistēmu. mēs gribam izmantot savu laiku patiesi ērtīgu zināšanu apguvei.

V vija berzina 08.11.2018

Ļoti pareizi teikts. PIEKRĪTU.

D DaceIR 30.10.2018

Jau pusmēnesi esmu pret savu gribu pieslēgta pie tās PRETĪGĀS Helio lattelecom televīzijas,pierast nevaru,ieslēgt un ierakstīt ātri savas programmas nevaru,desmitiem reižu jāspaida pults,tāpēc esmu jau mazāk sākusi slēgt un skatīties TV.Kāpēc man par šo pretīgo Helio jāmaksā sava nauda.Domāju pāriet pie cita TV operatora,jo vēlos ātri ieslēgt un noskatīties savu programmu sev izdevīgā laikā bez 100x pults bakstīšanas!

V vija berzina 08.11.2018

Arī es vēlos pāriet pie cita TV operatora.Lūdzu, dodiet padomu!

D DaceIR 13.11.2018

Es saprotu ja uzlabojumi ir tik tiešām uzlabojumi,lai ātrāk atrastu,labāk rādītu,vairāk pārredzētu,lai man būtu vieglāk un ietaupītu manu laiku un es ar baudu skatītos savus TV raidījumus.Helio neuzlabo,bet vairāk sarežģī un tas man vairs nepatīk!Kāpēc man netika piedāvātas izvēles iespējas,jo zinu cilvēkus kam rāda iepriekšējo lattelecom versiju/.Atradu Baltcom par daudz zemāku cenu un šobrīd ir akcijas piedāvājums Baltcom interaktīvās TVpieslēgumam.

I inaramar 05.12.2018

Helio solījumi, ka viss būs labāk, ka saglabāsies iepriekšējās iespējas, bet tā nav. Kāpēc parādās ka var ierakstīt filmas, bet kad ieraksta, otrā dienā neko nevar noskatīties. apsolu mazbērniem multeni, bet nevar skatīties. Agrāk, kad ierakstīju filmas vienmēr varēju 7 dienas skatīties. kāpēc tad ir iespēja ierakstīt, bet pēc filmas beigām nekā. vēlos iepriekšējās iespējas. kāpēc tika izveidota helio, ja nav tie paši pakalpojumi? ir sliktāk.

Ar cieņu, Ināra