Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 20 minūtēm)
Mosaic
(Pirms 1 stundas 15 minūtēm)
ZIP
(Pirms 1 stundas 53 minūtēm)
Melaro Shop
(Pirms 8 stundām 2 minūtēm)
LMT Mājas 4G internets
(Pirms 10 stundām 22 minūtēm)
Glendeloka CESIS
(Pirms 12 stundām 41 minūtēm)
MAXIMA, Сигулда
(Pirms 13 stundām 31 minūtēm)
Swed banka
(Pirms 14 stundām 31 minūtēm)
Mikroautobusi
(Pirms 15 stundām 19 minūtēm)
Dr.Inta Dinsberga
(Pirms 16 stundām 17 minūtēm)
RIMI

Informācija par kompāniju:
Lattelecom
Cēsis, Cēsu rajons
Cēsis,L.Paegles iela
Neiesaku nevienam abonēt Lattelecom mājas komplektu-galīgi garām.Sākumā Jūs maksāsiet 15ls mēnesī, pēc tam cenas aug un aug.Tagad es maksāju par mājas komplektu 30ls86sant, tajā pašā laikā mūsu vecākie maksā par to pašu 26ls, paziņas maksā 25, 50ls.Pēc kā viņi vērtē cik kuram jāmaksā?Nedodievs ja noraustas elektrība-viņš restartējas, lādējas-šausmas.Nopirku UPSu, tas nedaudz palīdz, bet ja naktī pazūd elektrība-UPS bļauj visu nakti.Gribēju lauzt līgumu, a izrādās jāmaksā 99ls par līguma lauzšanu.Es esmu klients no 2006g., bet es esmu mainijusi dzīves vietu un līgums tika pārslēgts.Jauns līgums-jauns klients, ja es mainīšu dzīves vietu ik pa 1, 5 gadi-es būšu mūžīgi piesieta pie Lattelecom.Es esmu noilgojusies pēc TV 3, MAN NEVAJAG TO PAKETI KO PIEDĀVĀ TV 3 VIETĀ-OHOTA I RIBALKA UN TT.Ja es maksāju par to kas ir līgumā, es gribu tos pakalpojumus saņiemt, man vienalga kas Jums tur notiek, tātad sanāk ka Jūs varat nepildīt līguma nosacijumus, a ja mēs laužam līgumu un neesam apmierināti ar Jūsu pakalpojumiem mums ir jāmaksā par līguma lauzšanu-99ls.MURGS.APSURDS.NEUZĶERATIES.

Lasīt komentārus Televīzija / Radio

Komentāri

Un vel rekinies, ka Lattelecom ir valsts kompanija, tatad tu sponsore valsti, kaut gan vina tevi krap un atnem taviem vecakiem pensionariem pensijas, varu ieteikt pariet pie kada cita operatora pie ta pasa izzi vaj baltkoma tur reikins bus krietni mazaks un tv3 ari ir
Komentēja: Oct 27, 2009 Lauris nosūtīt e-pastu

Cena jau atšķiras no tā cik daudz pa telefonu pļurkst :D
Komentēja: Oct 27, 2009 Juris nosūtīt e-pastu

es Lattelecomam mēnesī maksāju ne vairāk kā 13Ls par internetu un telefonu kopā :)
Komentēja: Oct 27, 2009 Cits Juris nosūtīt e-pastu

Es LATTELEKOM'am maksāju par MĀJAS KOMPLEKTU - 2 nepilnus 20 latus mēnesī. Nesaprotu kāpēc tad tev tik dārgi ir jāmaksā. Pazvani uz 177 un paprasi operatoram lai tev izskaidro no kā tā lielā abonēšanas maksa..
Komentēja: Oct 28, 2009
biksis

iisteniiibaa es tev ieteiktu atteikties kameer nav par veelu, jo, reaali, ir tads punkts liguma ka ja vini, jeb Lattelecom tev nespej nodroshinat nepiecieshamos pakalpojumus, par ko tu esi paraklstijusi ligumu, tad tu vari atteikties bez soda sankcijam, jo ligumu tu parakstiji kad bija jabut gan TV3 gan TV6, tapec ja vini tev nenodroshina shos kanalus, tad tu mierigi vari atteikties, un pieslegties pie sev velamas kompanijas kur bus shie kanali.
Komentēja: Oct 29, 2009 Zane nosūtīt e-pastu

Tiešām dīvaini, ka Tev tik daudz jāmaksā, jo mēs par to pašu maksājam 24ls un jā, telefona sarunas ar Lattelecom abonentiem ir par brīvu, ja zvanīsi uz mobilajiem, tad gan cena celsies...24 ls maksā mājas komplekts ar ātrāko neta pieslēgumu, lēnāks neta pieslēgums maksā lētāk...
Komentēja: Oct 29, 2009 šeherezade nosūtīt e-pastu

Atbildēšu Jurim-es no mājas telefona uz mobiliem nezvanu, a uz parasto telefonu man ir bezmaksas sarunas.
Komentēja: Oct 30, 2009 NATĀLIJA nosūtīt e-pastu

jā man atkal bija tā, ka gribēju pieslēgt bez neta(telefonu neizmantoju)TV man pateica ka pagaidām nav man šis pakalpojums pieejams.kaut gan kabeļi nesen ierakti citiem kaimiņos mūsu miestā viss notiek, bet man redziet jel nav pieejams.izmēriju neta ātrumu 3x mazāks nekā vajadzētu būt ka tikai nebūs kārtējais upuris sudzibam.lv ar ''augstu''reitingu.un vai vajadzētu atteikties no Viasata.diemžēl netam citas alternatīvas nav, mobilais nets vispār ir sūds.tarifi pagaidām tādi kā bija sākumā, kaut gan vajadzētu mazākus, jo nav vajadzīgā kvalitāte (ātrums).ko es vispār tur līdu.
Komentēja: Nov 2, 2009
albis

ha, ha, ha - es zvanu uz parstajiem un tas ir par velti. Varētu padomāt ka parastajam mājas telefonam ir tikai lattelecom pieslēgums...
Komentēja: Nov 4, 2009
rencis

No Lattelecom pārgāju uz Viasat, un atšķirību var just uzreiz...tagad mēnesī maksāju 10ls.. Lattelecomam izmaksas bija ap 20Ls mēn. Tad par kanāliem- Lattelecom saviem klientiem nevar nodrošināt pat tv3 un tv6 - kas piedāvā patiešām labas filmas, raidījumus (it sevišķi tv6!) Lattelecom vērts slēgt tad, ja skaties tikai Ltv1 panorāmu.. un tad i pārmaksā par to pašu!
Komentēja: Nov 5, 2009 Renars nosūtīt e-pastu

Varbūt Tu skaties Lattelecom TV nomas filmas vairumā, tāpēc Tev cena tāda sakāpusi!!!
Komentēja: Nov 5, 2009 Xxx nosūtīt e-pastu

Man arī besī, ka nesaņemu to, par ko es maksāju- tv3!! un man nevajag tos kanālus, ko viņi piedāvā tā vietā, tur neko nerāda!
Komentēja: Nov 5, 2009 Omeks nosūtīt e-pastu

Varbūt ir jāizlasa līgums pirms to paraksta, lai zinātu par termiņu?:) un abonēšanas maksa var būt dažāda, jo ir dažādas akcijas un nosacījumi:)
Komentēja: Nov 6, 2009 Zaiga nosūtīt e-pastu

No kanāliem Lattelecom vispār neko dižu nepiedāvā. Ja salīdzina ar Viasat kanāliem, tad no lattelecom NAV ko skatīties!!!
Komentēja: Nov 7, 2009
Ebony

NE PODKLJUCAITES K LATTELECOM!!!
POMENALI MI VIASAT NA LATTELECOM KOMPLEKT TV+INTERNET+TELEFON!UZAS!KACESTVO UZASNOJE, DERGAJETSJA, TORMOZIT, ZAJEDAJET, INTERNET TOZE SAMOJE, TELEFON SVJAZJ PROPODAJET, TO ZONI NET!!!ETO KAWMAR!ZA CTO DENGI PLATIM, NEZNAJU!!!
Komentēja: Nov 19, 2009
didi

Nu nez - visiem pakalpojumiem cenas ir tādas, kā ir rakstīts! esmu jau n gadus viņu klients, un man kaut kā nekas nav pieaudzis. Ja tu paņem televīzijai klāt kaut kādu kanālu paku, tad jā, bet pats no sevis nekas nemainās. Iesaku tomēr paskatīties, ko paši esat pasūtījuši.
Komentēja: Jan 8, 2010 Duhduh nosūtīt e-pastu

varētu padomāt ka pa viasatu ir ko lūrēt. ļoti maz kanālu bez krievu valodas. ltc man patīk labāk.
Komentēja: Jan 12, 2010 Na nosūtīt e-pastu

Es piekrītu, ka Lattelecom nekur neder. Internets konkrēti bremzē un TV bieži uzkārās. Vienīgais labums bija, ka laužot līgumu nebija jāmaksā 99 Ls līgumsods, jo Lattelecom darbinieki bija piemirsuši noslēgt ar mani līgumu un nevarēja man uzrādīt, ka es būtu kaut ko tādu parakstījis.
Komentēja: Jan 27, 2010
andrejs

nu tas ka nets velkās bieži vien ir tieši datora vaina, jo datoru var ātri vien pievilkt pilnu ar nevajadzīgu drazu kura noslogo visus resursus. no sākuma pamēģiniet iztīrīt visu drazu ( kaut vai pārinstalēt (protams pie cilvēka kurš zin ko dara)) un tad bļaut ka nets velkās.
Komentēja: Feb 1, 2010 Zigis nosūtīt e-pastu

Nu nezinu, nezinu!
Man ir Lattelekom mājas paka3 un maksāju es 32Ls mēnesī. Jo pie pamatpakalpojumiem + nomas maksa par otru ierīci otram TV (3Ls) + numura noteicējs (1, 21Ls). Tātad, ja atņem šīs divas ekstras, tad sanāk 27, 79Ls mēnesī par telefonu ar bezmaksas sarunām Lattelekom tīklā, internetu ar ātrumu 10Mb/s, naktī sasniedz pat 120Mb/s un interaktīvā TV ar 33 kanāliem-nemaz tik dārgi nesanāk!
Nebremzē arī nekas un uzkarās ļoti reti TV!
Tā kā nevajag apmelot uzņēmumu! Gan jau pati esi pasūtījusi kādu videofilmu no nomas, vai erotiskos kanālus un tāpēc tā cena aug!
Komentēja: Feb 1, 2010
Baņkieris

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu