www.sudzibas.lv Tet Internets un televizija

Lattelecom - Internets un televizija

Labdien! Esmu loti neapmierinata ar lattelecom pakalpojumu! Vini zvanija un piedavaja savus pakalpojumus kad pargaju pie viniem piesledzu televiziju. Televizija neiet rada ka signala nav un varu skatities tikai lv programmas. Gribeju pieslegt internetu bet vieniga vinu atbilde ir ka esot bojats kabelis un tas neesot iespejams. Uzskatu ka ja vini piedava savus pakalpojumus tad viniem ari jarupejas par to lai visu varetu pieslegt. Dzivoju 2. Stava 1. Stava kaiminiem iternets pieslegts bet man vini atsaka. Nekko lietas laba nedara. Meistari atbrauc ta teikt uzmet aci pasaka ka nekko nevar darit un aizbrauc. Vai tiesam viniem tik mazsvarigi ir klienti? Jo sanak ka vini mani ir apkrapusi solija tv un internetu bet tgd maksaju 11. 78 par dazam programmam.! Katru reizi ka zvanu ta man atsaka un vinu atbilde ir ka nekko nevarot palidzet. Sieviete ar ko runaju pa tel. Vispar uz pusi no maniem jaut. Nemaceja atbildet un tik standarta atbildes ka no gramatas man sniedza! Vai tiesam saja lieta neviens nekko nevar darit?