www.sudzibas.lv Tet lattelecom

Lattelecom - lattelecom

Uzņēmums ar krāpniecīgu reklāmu un negodprātīgiem darbiniekiem, sargiet savi un turieties tālāk no līgumiskām atiecībām ar šo veidojumu. Uzmanieties!!! OPTISKAIS INTERNETS LATTELECOM IZPILDĪJUMĀ TAS IR MURGS. Sargiet savus nervus un maka saturu.

BondsBonds 24.07.2014

Neticu.

donna b 24.07.2014

Nesen piesledzos pie optikas Ltcm. Nav sudzibu ne par TV, ne par internetu. Nav loti leti, tam piekritu, bet par kvalitati nav pretenziju (nevar salidzinat ar Baltcom).

O outlook 09.08.2014

Diemžēl piekrītu, galvenais izspiest vairāk naudas no klienta. Izmanto katru iespēju lai uzspiestu jaunu līgumu ar līgumsaistībām, ka tikai nauda nāktu!

M margota555777 07.07.2016

Pilnigi piekritu.Pirms pieslegšanas lūdza mani samaksat garantijas naudu 35eur,ko es izdariju uzreiz.Tagad kad lauzu ar viniem līgumu,nevaru sagaidit to naudu atpakaļ.Uzrakstiju lai no tas summas paņem apmaksu par pēdejo rēķinu un parejo iemaksa konta.Vini tagad velk laiku un raksta ka nokaveta 1,2,3,dienas ar apmaksu.NEGODIGA KOMPANIJA,PILNIGI PIEKRITU.

D DevilLV 27.10.2016

Ja jau paprasija drosības naudu tātad ir parādsaistības kādreiz bijušas :)

A Alishka Safarov 30.03.2016

Цена не соответствует качеству!
Уж лучше я подключусь к Baltcom там и скорость выше и цены намного дешевле!

Я не за сбои в интернете и за маленькую скорость плачу 25 евро в месяц!

A ATLAIDE 08.05.2016

Pirmajā teikumā raksta par 1. un 2. grupu, bet reālā atlaide 2. grupas invalīdiem NEEKSISTĒ! KAUNS !!!

E Es tevi atradisu loh 05.08.2017

Tu neko nesaproti

C cbvisa 31.05.2016

Atsūta spam epastu un paceļ cenu no 10.90eur uz 17.50eur par to pašu gliemežinternetu.

Lai atslēgtos vēl par vienu pilnu mēnesi jāsamaksā.

MURGS , AIZMIRSTIET ŠO KANTORI !!!!

E Es tevi atradisu loh 05.08.2017

Es drizak tevi aizmirsisu.

M Mister-D 17.08.2016

В даный момент у них акция, 16 EUR за интернет + ТВ + бессрочный договор.
Однако при заказе вам позвонят и сообщат если вы спросите, что договор все же не бессрочный, а на самом деле на 2 года. Будьте внимательны !

J Jānis Krauze 22.08.2016

Lattelecom nedod iespēju pieteikt bojājumu Mirdza Boleviča 63754724 vītiņi liepu iela20auces nova
dsuzlikts aizliegums. Zvaniem uz lattelekomu klientei91 gads vienīgais dēls noslepkavots pagomju armijā!

J Jānis Krauze 22.08.2016

Te

I igor11 07.09.2016

Наглая и бессовестная компания,которую крышуют в правительстве!Нагрели со своей акцией по полной ,9 евро за абонент телефона,21 за интернет,а потом наказали за разрыв договора на 36 евро.....мол за звонки а другие сети....и т.д
Вот и решайте иметь с ними дело или нет.

M MARITIŅA Marita 06.10.2016

Kāpec cilvēkiem ir jamaksā katru mēnesi reiķini ja pa tv rāda vienu un to pašu jau kuro gadu pēc kārtas. Jaunumi ir tikai šovi kas ir saistīti ar kulināriju. FUI.

S Sandra73 16.10.2016

Gribēju rakstīt sūdzību, bet te jau ir uzrakstīta. Nesaprotu, kā var būt tā, ka optiskais kabelis nenodrošina ātrāku internetu? Pilnīgs murgs. Lattelecom neko nezina, un negrib darīt lietas labā.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.01.2017

Paldies par komentāru, lūdzam atsūtīt uz e-pasta adresi [email protected] savu klienta numuru, lai varam šo konkrēto situāciju izskatīt. Ļoti iespējams, ka ātrumu mērāt caur wifi rūteri, kas nav pareizi nokonfigurēts vai nespēj visu optiskā interneta ātrumu pārraidīt.

в Вадим 28.05.2017
Я бы хотел поблагодарить сотрудников Lattelecom.

Все только пишут жалобы, а я напишу на оборот пощерения сотрудникам Латтелекома, работникам города Екабпилс. Хотелось что бы во всех магазинах в торговых центрах были бы такие вежливые люди. А то все злые как собаки, даже заходить не хочется. Но дело не в этом, дело в том что при покупки телевизора и подключении услуг в этом магазине мне понравился и сам сервиз клиента и цены на технику и на услуги. Если кого то и обманули, придите в магазин Латтелекома, я уверен вам все обьяснят и помогут если произошла ошибка в считах :) Но почему я решил написать ранее я купил у них компьютерную технику и в ней поломался жесткий диск, принес по гарантии без упаковки, ребята все быстро сделали, упаковали и отправили и через две недели был обратно почининый :) по мне компания большая и хорошая. Но особенное спасибо хочу сказать работнице Саниты, за вежливость, бдительность и хорошо настроения. Хочется приходить чаше к ним в магазин что небудь покупать. :) Удачи всем. Надеюсь не все так плохо как вы пишите тут.

E Edgars Anckins 17.07.2017
radas aktivizets bet neiet

Maxima pirkts ceks tika aktivizets radas ka aktivizets bet neiet. sazinajamies ar jums likat nosutit ceku kuru pievienoju pie failiem...

D D.A 23.08.2017
NESAPROTAMS RĒĶINS

Nav saprotams augusta rēķins,aptuveni maksāju katru mēnesi 34 euro,šo mēnesi 62 euro,operatore ļoti nelaipna.Rēķinu nevar saprast .Liels mīnuss sia lattelecom

A Aleksandr Postnov 08.03.2018
maksajumi

абваровали и обманули с четами

A AndrisBite 22.04.2018

Neizprotu lattelecom reketu.Atslēdza internetu 5.janvāri 2018.gadā un pa neikstējušu rēķinu man jāmaksā pilna maksa janvāris,februāris,marts un 96.dienu rēķins nav nomaksāts skaitot pa dienām.Kad atslēdza internetu 5.janvari no rita 6.janvāri norāvu visus vadus un nemaksāju(rekets lattelecom).

B brise 22.04.2018

Man gan nav bijis nekad nekadu problemu ar lattelekom!

T Tiicis 23.04.2018

Par kvalitāti jāmaksā- tikai nevajag stāstīt, ka pakalpojums slikts. Tas ir tas pats, kas Volvo un Opelis abi brauc- tikai vienā tu jūties ok bet otrā nē, un par vienu maksā vairāk bet par otru mazāk. Bet es pieļauju ka te ir blīves problēma starp krēslu un monitoru.

J Jdbdd jd@ inbox.lv 15.06.2018
Slikts serviss

Visu laiku nevar normāli ieslēgt, daudzas reizes parādās ka nevar skatīties jo zudis savienojum. Iesaku nepirkt jo drausmīgs serviss, sliktākā televīzija kāda bijusi