www.sudzibas.lv LatLogi Pretīgs kantoris

LatLogi - Pretīgs kantoris

Sveiciens,

nobriedu nomainīt logus dzīvoklim, izvēlējos šo firmu un aizpildīju pieteikuma anketu un uz dienas beigām sagaidīju zvanu. Zvanītājs pat negrasījās pāriet uz sarunu latviešu valodā, tad nu tā arī runājām.. es latviski un viņš krieviski.. Tika norunāts, ka pirmdien atbrauks un nomērīs. Pienāk pirmdiena, no rīta puses domāju pārzvanīšu un drošības pēc uzjautāšu, vai viss paliek spēkā - uz ko man kungs otrā klausules galā saka, ka iedos meistaram manu nr. un meistars man tūlīt, tūlīt piezvanīs. Pēc stundas zvans un meistars ( ne vārda nerunājot latviski ) saka, ka šodien nevar, bet var rīt. Nu ok, runāts - darīts. Pienāk rītdiena un norunātais laiks - klusums. Pusstundu pēc sarunātā laika zvanu meistaram - otrā klausules galā jūtama jautrība un meistars atvainojas, ka nevarēs - sarunājam citu laiku pēc 3 dienām. Tad nu pienāk tas laiks pēc 3 dienām un meistars atkal vienkārši neatbrauc. Nodomāju, ka vēlos uzzināt, kāpēc tā rīkojās un zvanu meistaram - neceļ, zvanu uz mājaslapā norādīto tālruni - neceļ un pie otrās reizes atspiež. Tā nu meistaru nesagaidīju un šīs firmas pakalpojumus izmantot pat netaisos. Attieksme pret klientu ir NULLLE!

E