www.sudzibas.lv Laternu stunda Apsargu nekompetence, kluba kultūra

Laternu stunda - Apsargu nekompetence, kluba kultūra

Labdien!!!Tika laimētas 2 brīvbiļetes uz koncertu. Izlēmām ar draugu aiziet, jo patīk grupa un klubs iepriekš netika apmeklēts. Šī bija pirmā un vienīgā reize, kad tur tika sperta kāja. Sākums tā neko kā jau klubā, bet ieejot deju zālē, ko laikam tā tur sauc, atgādināja siļķu mucu, kur cilvēku, ka biezs, ka ne garām paspraukties. Atļaušos pieminēt, ka citos klubos tiek kontrolēts dejotgribētāju pieplūdums, lai nav mīcīšanās un spiešanās. Laternu stundā tas pilnībā netiek ievērots, vienalga, galvenais, ka klubam ienāk nauda. Akcents likts kā varēja novērot uz milzīgo bāru, kas atrodas pa visu zāli, kur alkohols lielās cenās un neatbilst kvalitātei un tilpuma mērvienībām. Klientu šmaukšana. Apsēsties nav kur, daži dīvāni, kur, ja neesi ieradies 2-3 stundas iepriekš pirms kluba atvēršanas vai, ja nav rezervēts - apsēsties netikt. Parastie dejotāji nav nekas, kas ar atstāj lielu naudu par ieeju un dzērieniem. Drausmīgs novērojums, ka deju placī vai kā nu to tur sauc, var atrasties ar visām glāzēm, grūstās, viss izlīst, aplēja mums ar draugu drēbes. Tad jau varēja minēt, ka uz šo klubu jāierodas lietus mētelī, lai nesabojātu drēbes un apavus!!! Bardaks, apsargi nekompetenti, piedzērušies jaunēkļi var darīt da jebko - lēkāt pa skatuvi, kamēr mākslinieki nav uznākuši, notiek kaušanās. Apsargu nav. Tie bezdarbībā klīst visi pie ieejas, no kā nav nekādas vajadzības. Par ko tiem maksā naudu??? Kad kautiņš iet pilnā sparā, apsargi atvelkas pēdējā brīdī un izsviež no kluba nevainīgus cilvēkus, kas saukuši šos palīgā. Piedzērušais kautiņa izraisītājs paliek nevainīgs un var turpināt lustēt. Bardaks!!!Iesaku neiet uz šo mēslu bedri, kur no atpūtas sanāķs tikai stress, velti iztēreta liela nauda un sabojāts vakars drausmīgā gaisotnē un atmosfērā!!!

R

S sali 22.10.2014

Pagrīde ne klubs, tas tiesa!!!

V Vecmilgravis Osis. 25.04.2016

Teici ka apsargi ir nekomponteti un tad uzrakstiji tālāk ka nav vispār. Tad ir vai nav?