Lateko Līzings - Ķēmi

Tikko paskatījos cik daudz jau ir sūdzību par šo izcilo kantori!Pirms kāda laika paņēmu līzingā telefonu - nu jau varētu nopirkt 5 tādus :DBet ne par to šīs stāsts, zvanīju septembra mēnesī, lai uzzinātu cik liela ir atlikusī kredīta summa, bija doma nomaksāt - šie man saka 62 EUR ar kaut ko, beigās nesanāca nomaksāt visu, bet tikai tekošo maksājumu, zvanu šodien apjautāties cik tad ir uz oktobra mēnesi atlikusī summa, kā izrādās 68.80 EUR...fantastika - kad jautāju, kā tā var būt, ka summa paliek lielāka, man sāk pretī telefonā murgot par katra mēneša procentiem + apkalpošanām...ok, palūdzu, lai izskaidro tad, ja šajā mēnesī nomaksāju tekošo maksājumu, tad cik būs atlikusī summa uz novembra mēnesi - 74 EUR ar kaut ko...es paliku ar muti vaļā un vairs neko nesapratu!!!!Izskatās, ka esmu atvērusi Lateko līzingā krājkontu :DVarbūt, kāds gudrāks par mani var man izskaidrot - kā tas ir iespējams????