Pēdējie jautājumi

(Pirms 11 minūtēm)
veikals 220.lv
(Pirms 12 minūtēm)
220.lv
(Pirms 1 stundas 14 minūtēm)
Santa
(Pirms 7 stundām 16 minūtēm)
Melaro Shop
(Pirms 14 stundām 38 minūtēm)
Gaiļezera slimnica
(Pirms 15 stundām 39 minūtēm)
NS King
(Pirms 17 stundām 2 minūtēm)
NS King
(Pirms 18 stundām 19 minūtēm)
IK ''NOKA''
(Pirms 19 stundām 58 minūtēm)
MFD
(Pirms 20 stundām 10 minūtēm)

Sliktākais reitings

klientu maldināšana
Informācija par kompāniju:
LatCredit
www.latcredit.lv
Ļoti dīvaina kompānija, kredīta pieteikšanas procedūra aizņema trīs dienas, nevis 15 minūtes, kā ir rakstīts mājas lapā un neko tā arī nedabuju. Tagad mazliet detalizētāk: Aizpildīju pieteikumu mājas lapā, pārskaitīju santīmu, ka tas rakstīts noteikumos un pie maksājuma informācijas iekopēju to saturu, kas apstiprina to ka es ļauju pieprasīt no VSAA informāciju par maniem ienākumiem. Visu izdarīju tā, ka tas ir rakstīts. Atzvanīja laipna meitene un teica ka esot tehniskās problēmas un man pašam vajag dabūt īsziņu un jāiesniedz viņiem, bet teica, ka ja nauda nav vajadzīga tieši tagad, tad varētu vienkārši uzgaidīt līdz rītdienai un tad viņi paši visu sakārtos. Tā arī sarunājam, jo negribejas pašam neko nekur meklēt un sūtīt.
Nogaidīju visu nākamo dienu, tad uzzvanīju un uzrāvos uz ļoti agresīvi noskaņoto vīrieti, kurš apgalvoja, ka nekādas problēmas viņiem neesot un nebija, ka vakar es runāju ar nekompetentu darbinieci un ja man vajag naudu, tad pašam būs visu jādara. Uz jautājumiem par to kāpēc tad viņu mājas lapā ir aprakstīta cita procedūra un kāpēc viņi paši nezvana lai par to pateikt neatbildēja un tikai atkārtojis ka viņam man priekšā nav jātaisnojas un ka nevajag aizņemt līniju ar visādiem jautājumiem uz kuriem viņam nav jāatbild! Manuprāt info līnija tieši tām nolūkam arī kalpo, vai nē? :) Vislabāk man iepaticies pēdējais arguments no kompānijas pārstāvja puses "Nauda ir vajadzīga Jums, nevis mums vajag Jums to dot, tātad Jums arī jādara visu lai dabūt to naudu"! Ļoti interesanta lieta, laikam tā ir labdarības bezpeļņas organizācija, kura neko nesaņem par kredīta izsniegšanu :)) Katrā ziņā interesanta saruna sanāca. Bet šīs kompānijas pakalpojumus neizmantošu un neiesaku to nevienam citam! Apkalpošanas kvalitāte, kompānijas pārstāvja profesionalitāte un lietišķās komunikācijas prasmes ir tuvu pie nulles.

Lasīt komentārus Līzings un Kredīts
Vairāk LatCredit sūdzības
LatCredit - labakais credit devijs

Komentāri

Latcredit, uzskatu, ka tie arī ir krāpnieki. Vēlējos saņemt kredītu, izdarīju visu kā vajag un pēc min. 10 saņēmu sms, ka kredīts nav piešķirts. Nejautāju arī neko, kas un kāpēc nepiešķīra, vienīgi aizsūtiju uz kontaktiem sms ar prasību atgriezt manu santīmu. Summa nav nekāda bet principa pēc.Man atsūtija līguma noteikumus. Sazvanījos un pieprasīju lai pārskaita uz manu kontu atpakaļ santīmu. Man pateica, ka to nevarot izdarīt, man ir jāsūta rakstiski vēstulē prasība ar visu savu parakstu, vajagot grāmatvedības atskaitēs ko pierādīt. Es teicu, labi, tikai pasta izdevumus segsiet jūs. Saruna aizgāja asā tonī bet naudu, 00.01sant. atteicās pārskaitīt uz manu kontu.Tātad, kuram vēlas piešķir, kuram ne, nepiešķir. Tā santīmos ievāc arī sev papildus naudiņu.
Komentēja: Feb 19, 2013
burunducis

Žēlot nav vajadzības, uzrakstīju lai arī citi zina par mūsu labdariem un izvērtē vai aizņemties no šīs kompānijas.Protams nabags jau nekļūšu zaudējot santīmu bet mācība gūta.
Komentēja: Feb 19, 2013
burunducis

Latcredit pieder LATEKO, pats vārds jau visu izsaka tiem, kam nācies ar šo uzņēmumu iepriekš saskarties. Pat nezināju, ka 1 santīma maksu ir iespējams atgūt, paldies, burunduci. Apkopojums par šo aizdevēju (ja kādam vajag) ir pieejams http://www.vivuscredit.lv/latcredit Viens no kredītu salīdzināšanas bezmaksas pakalpojumiem.
Komentēja: Mar 2, 2013
Raimonds21

Interesanti par to viena santīma atgūšanu, noteikti tas būs jāzmēģina. Man pašam pieredze(http://primefinance.lv/latcredit-atsauksmes-sudzibas/) ar šo aizdevēju normāla, saņēmu pirmo bezprocentu kredītu 100 Euro uz 20 dienām, atmaksāju 15. dienā un nebija nekādas problēmas...
Komentēja: Oct 21, 2014
jurijs Maigonis

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu