V Vitalijsbabenko 21.01.2011

Ne tikai to slikti dara bet ari vel naudu kas, bet paradit ko tiesi darijusi nevar, Kadas detalas ir mainitas Par ko maksaju, Klients liek mainit to ko sarakstijis un vel skates lapinu iedod, bet izdarits nav, naudu panem pilna apmera !!! Iesaku sekot lidzi servisa darbibai un to darbam !!! Nav vienigais kas to dara, vajadzetu izveidot, servisa sudzibas.lv Un iesniek arodbiedribam, kas nodarbojas, ar naudas piedzisanu un netaisnibu, pret sitiem mergliem!!!

I Ivo 13.11.2011

nu, nu

Latbema vienmer uzreikina papildus cenai kadu veel cenu vienkarsi pasakot klientatm ka tur masina ir kautkads "dubultpirktsagalarullis" janomaina un tad klinets doma kas tas tads
vinam izskaidro ka tas pirksts ieiet rulli un tad viss notiek, bet ja neieies, tad KAPUT
tapec ari varas ka var