Laimē LG skārienjūtīgo telefonu! - Konkurss

Nav skaidrs kā var piedalīties šajā loterijā. Laikam jau kādam pieder solītais telefons LG.
Uzsākot spēli, kad sāk parādīties kāda no iespējamām 10 dāvanām, laiks jau ir 1.90. Tad lai pasaka kāds, kā viņš var paspēt dabūt rezultātu 1.90. TOP 5 parādās 3 cilvēki, kam rezultāts ir 10 vai pāri 10, bet, kas es sasniedzu rezultātu 9, man nezkāpēc nav iespējas iekļūt TOP 5.

I

H Hugo Djego 30.12.2009

Es to spēli nezinu, bet zinu tikai, ka labu neko nekad vinnēt nevar.Iedomajies, ka skarienjūtūgais telefons iedomasies, ka viņam pieskaras, sāks visiem pēc kārtas zvanīt un tad Tu nespesi samaksat rēķinu. Man ar pogām visi telefoni bijusi un tādas ziepes sataisijusi.

I Imants 02.03.2010

Ceru ka laimesu

S Suka 24.05.2010

Ko tu te pisies

A Aldis 27.10.2011

ta jau tas vis notiek, bralenam Peterim pieder LG optimus, uztaisa maksligo konkursu, citi cilveki censas, bet beigas tapat LG touch laime bralens Janis, Latvija ir banan zeme...

M marex_123 11.10.2012

ljoti ceru ka laimeshu

S Sarmite Gailite 23.02.2016

nezinu pirmo reizi esu saja lapa tapec es lieku neitrala.