www.sudzibas.lv Laima Derīguma termiņš!

Laima - Derīguma termiņš!

Labdien!Vēlējos nopirkt piparkūkas. 12.11.2014. Bet pamanīju, ka termiņš ir iztecējis 03.12.2014. Liek aizdomāties,ka Laima neseko savai produkcijai līdzās. :(

donna b 18.12.2014

Kuraa veikalaa? Ja piparkukas nav Laimas veikalaa, bet tad taa nav Laimes vaina, bet izplatitaja!

Ausainītis 18.12.2014

Laikam izlauza pēdējo gudrības zobu! Lai vai kā, bet Laimas piparkūkas ir visgaršīgākās, jo sakaltušākas, jo labāk!

S sudzibasssss 19.12.2014

Veikals Maxima Plavnieki.
Laima piparkukas nav labakas, bet bij planots nopirkt tas, ta ka citu nebija.

S smiekli nenāk 19.12.2014

12.novembrī, 2014. nopirktas. 03.12.2014. -termiņš jau vecs! Vai Laimai un veikalam, vairumtirdzniecības bāzei jāparedz, ka Tu pēc gada gribēsi grauzt kaut kad senāk iepirktas piparkūkas?1?

S sudzibasssss 19.12.2014

Ja derīguma termiņš iztek, preci ir jānoraksta!

Te ir vai nu kļūda ar datumu, "12.11.2014. ...termiņš ir iztecējis 03.12.2014" vai arī nepareizi uzrakstīts niks: sudzib asssss

M miljone 27.12.2014

nav ko glabāt pus mēnesi, ja nopirki novembrī, tad novembrī arī apēd...

juju 27.12.2014

Es tagad cenšos datumu skatīties pirms pirkšanas.Ja nevarēšu vīt līdz termiņa beigām, tad vairs nepērku. Es tā reiz viena vietā biju nopircis tos sklandraušus ar burkāniem.Vienu noēdu, bet otrs izrādījās vecs, jo burkāni bija ieskābuši.Tad apskatījos termiņu un vairs neēdu, jo man no bojātiem produktiem maitājas vēders.

K Karrr 10.01.2015

Bet noteikti piparkūkas tik un tā noteikti garšīgas. Un jā par termiņime ārpus Laimas veikaliem atbild paši izplatītāji

Termiņiem seko līdzi veikala darbinieki, neviss fabrika LAIMA. Stulba sūdzība. xD