www.sudzibas.lv Laila Ezerniece Krāpniece un liela melotāja Laila Ezerniece

Laila Ezerniece - Krāpniece un liela melotāja Laila Ezerniece

Vēlos brīdināt visus namsaimniekus, namapsaimniekotājus un cilvēkus, kuri izīrē dzīvokļus. Es ielaidu savā dzīvoklī ārkārtīgi bezkaunīgu, rūdītu meli 1971.gadā dzimušo Lailu Ezernieci, kura nemaksā norunāto īres naudu. Pēc izskata likās ļoti sakarīga, kārtīga un jauka sieviete. Es tiešām pirmajos mēnešos ticēju visām (neskaitāmi daudzām) stāstītajām pasakām un solījumiem kāpēc viņai neesot sanācis samksāt man norunāto naudu, vai arī cenšas pārliecināt, ka ir samaksājusi, tikai banka nepārskaita nedēļām ilgi:), bet nu jau ir aizgājis par tālu. Viņa neatbild uz telefona zvaniem, slēpjās.
Esiet modri un pēc iespējas pārbaudiet cilvēku, kuru laidiet iekšā savā īpašumā! Izskats ir mānīgs!!!

D

BondsBonds 22.07.2014

Nu, tagad zini, kā ir strādāt ar "klientiem". :) Nākamreiz, kad satiec lielveikala kasieri, vai citu radniecīgu profesiju pārstāvjiem, padomā ar kādiem kadriem viņai jāsastopas par to niecīgo atalgojumu.