www.sudzibas.lv Lady Taxi Apkalposhana

Lady Taxi - Apkalposhana

Lietoju biezi taksometru pakalpojumus un nacas izmantot Lady Taxi. Kaa firmai, kura taa sevi deevee var buut tik nepatiikama apkalposhana- tarifi augsti, tacu automashiinas ir tuvu sabrukshanai. Kad izsaucu taksometru man naacaas braukt saruuseejushaa, klaboshaa vecaa Pasaataa. Biju shokeeta. Vai cenai nevajadzeetu atbilst kvalitaatei? Konstateeju, ka braucu ar Baltic Taxi- cenu zinjaa liidziigi, pat mazliet leetaak un mashiinas ir jaunas un ar komfortu.

A Anna 14.07.2011

Nav ko braukt ar tam dullajam vecenem :D

T ToSanta 14.07.2011

Tas taču Lesbi-Taxi!

B BIGs 14.07.2011

Vajadzēja uzreiz teikt kādu mašīnu vēlies.

A Alviksa 14.07.2011

Ko tu gribēji, ja sievietes pie stūres? Lai mašīna būtu normālā stāvoklī?

A Anna 14.07.2011

Es shiis firmas pakalpojumus izmantoju tikai otro reizi (un arii peedeejo) kaa vareeju zinaat, ka man jaasaka kaadu mashiinu veelos? Vinji tachu sevi reklamee kaa labu firmu nevis metaalluuznu pienemshanas vietu.

A Anna 14.07.2011

Vel vari pavizinaties ar calisbusinu :D

T ToMeaCulpa 14.07.2011

Tas nav tas pats kas zalupa?

Kas ir zalupa?

M moov 14.07.2011

Varētu padomāt, ka vīrieši šoferi visi savus auto uztur perfektā kārtībā:DDDDDDDDD

H ho ho 15.07.2011

Braucu tikai ar Lady taxi. Normāli. Pat ļoti. Skaidri redzams, ka sūdzību ielicis konkurents.

A Anna 15.07.2011

Hihi, buutu jau labi, ja es buutu konkurents. Labraat gribeetu savu biznesu, tikai mashiinas gan uztureetu kaartiibaa atskiriibaa no shiis firmas ;) Kas tur var buut normaals, ja mashiinas nesalabotas, vadiitaajas reec raacijaa kaa pa mibiilo telefonu un + veel daargi tarifi.

S saule 15.07.2011

Es arī bieži izmantoju Ledy taxi, esmu ļoti apmierināta. Un nevajag dirst, ka sarusēta un grabaža.

A Anna 15.07.2011

Tas Pasaats vai tad nav vecs un saruuseejis?

B BIGs 16.07.2011

Man vienreiz atbrauca pakaļ Ford Sierra.

A Anna 16.07.2011

Kaadi tik aparaati nebrauc :D Varbuut zigulis arii? :D

A Anna 18.07.2011

Labák neizmantot Lédiju pakalpojumus, man vienreiz izvadája ar líkumiem, jo biju iereibis un vadítája to centás izmantot sava macina biezumam.

B BIGs 18.07.2011

Bet tev vajadzēja izmantot savu reibuma stāvokli, lai viņu pavedinātu. :)

T ToJuris 18.07.2011

Vajag pārdēvēt to kantori par Bledi-Taxi!

N Neklabonis 19.07.2011

Konkurentiem laikam atkal slikti laiki, ka klabinā stulbības...:)

J Jobņīs 25.07.2011

Bļeģi-Teksi