www.sudzibas.lv Lāčuks Atsakās mainīt rotaļlietu vai atgriezt naudu

Lāčuks - Atsakās mainīt rotaļlietu vai atgriezt naudu

Trīs nedēļas gaidīju atbildi uz manu lūgumu atgriezt naudu vai apmainīt transformējamu rotaļlietu, kas nopērkot, atnesot mājās un izņemot no iepakojuma izrādījās nesamontējama un viss bezcerīgi... rotaļlietu esam salauzuši mēs tāds secinājums. Vairs nekad neapmeklēsim Lāčuku.

11.01.2019

Pacco_al 11.01.2019

Kronis - salauž rotaļlietu un vēl pieprasa naudas atmaksu par to. Teikšu vienkārši nekaunības kalna gals. Cilvēki instrukciju sāk lasīt tikai tad, ka saprot, ka kaut ko jau ir salauzuši. Un tad uztaisa stulbu ģīmi un saka - jūs mums atsūtījāt bojātu, salauztu, nesamontējamu vai vēl kādu cita veida preci. Es vēlos saņemt atpakaļ savu naudu. NĒ! Viss bija kārtībā. Es pilnīgi atbalstu uzņēmumus, kuri ieņem šādu pozīciju.
Gribat pierādīt savu patiesību - ejiet uz PTC, pasūtiet ekspertīzi un tad ja būs lēmums, ka tas tiešām bija ražošanas brāķis - atmaksu veiks.