www.sudzibas.lv Lāči Slikts darbs, izturēšanās, utt..

AtrisinātaLāči - Slikts darbs, izturēšanās, utt..

Lāčos ir šausmīgi darba apstākļi, pēdējajā nedēļā pirkstus sagriezu 3 reizes.
Esmu jauniņais lāčos un daudz nezinu, bet no manis prasa darbu, kādu var paveikt profesionālis ar daudzu gadu strādāšanu, aprunā aiz muguras, utt.
Alga par 12h dienā un jāstrādā 5 dienas un 5 naktis... 240 euro. Vairumā dienas norma cilvēkam ir 1000,bet reāli var viens uztaisīt 500 un mazāk.

Nekad neiesaku strādāt lāčos un kur nu vēl pirkt lāču maizi, kur pusmūža sievietes sviedros, +30grādos un stresā strādā, lai nopelnītu sev ēst, bet par bērniem labāk nedomāt, ar tādu algu nevar izaudzināt bērnu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Leo123678 29.07.2016

O Oskars1241 12.08.2016

Jā, bet vai esi ēdis viņu "Brūnīti" tas vien ir visa tā vērts.

J jānis pļūka 12.08.2017

visur kur kvalitāte slikta iemesls ir slikta attieksme kā pret vergu pret strādniekiem ...fakts

I Inguss 22.04.2018

Pats esmu tur strādājis! Teikšu godīgi! Vai ir vērts noniecināt produkciju? Ja visi tagad tevi klausītu, tad tās tantītes pie algas vairāk netiktu! Darba apstākli tur nav viegli jā! Bet ja esi jaunietis! Tad nesūdzies, bet pierādi, ka vari nevis sūdzies ka prasa no Tevis kosmosu! Domā pret mani attieksme bija savādāka? Strādāju ceptuve un no manis pirmajās piecas minūtes prasīja visi to pašu ko no tiem, kas tur strāda ilglaicīgu periodu! Izdarīju visu un es par algu nesūdzējos! Aiz muguras aprunā tos, kuri sūdzas un neko nedara, pierodi!