www.sudzibas.lv Lāči Cena ABSOLŪTI neatbilstoša kvalitātei :(

Lāči - Cena ABSOLŪTI neatbilstoša kvalitātei :(

Jāaaaa, nu tas tiešām bija piedzīvojums...respektīvi - braucām mājupceļā no Liepājas un nolēmām papusdienot "Lāčos" (Liepājas šosejas 12.km)...jā, tajos pašos, kuri cep to tiešām ļoti garšīgo maizi (viņiem tur ceptuvei blakus kafejnīca)...mūsu izvēle "krita" par labu "Lāčiem", jo kā ne kā iestāde ta zolīda un maize tiešām garšīga! Tātad - gaidījām minūtes četrdesmit, lai gan bijām vienīgie pa visu to viņu kafejnīcu un tā bija parasta otrdienas pēcpusdiena, atnestais ēdiens bija gan vizuāli, gan visādi citādi absolūti nebaudāms, kā arī ne gluži atbilstošs ēdienkartē rakstītajam...piemēram - maltas vistas gaļas veltnītis ar baravikām sastāvēja no labi ja trīs baraviku gabaliņiem, bet pārējais bija !!!RUPJOS!!! gabalos sagriezts speķis!!! Un vēl ne līdz galam izcepts tas viss kopums bija!!! Un svaigu dārzeņu salāti...uiiiii...sastāvēja no vakar grieztiem gurķiem un paprikas, ledusskapī nostāvējušiem, nedaudz apžuvušiem un servētiem TIEŠI no ledusskapja...respektīvi - ledusauksti!!! Un šķivis nebūt nebija nedz piepildīts, nedz kaut mazliet bija piedomāts pie noformējuma..:( BET- vispatīkamākais, protams, bija rēķins, jo izrādās, ka otrais ēdiens, kurš maksā LVL 4, 45 sastāv tikai no tā gaļas gabala!!! Tie viņu apžuvušie salātiņi skaitījās piedeva un maksāja vēl LVL 1, 45!!! Nemaz nerunājot par vārītiem, ceptiem kartupeļiem, kas izskatījās kā mikroviļņu krāsnī uzsildīti un maksāja ne mazāk!!! Ārprāc...vēl jo vairāk tas bija pārsteigums tā iemesla dēļ, ka ēdienkartē, zem ēdienu nosaukumiem, rakstīts, ka piedevas pēc Jūsu izvēles...normāls ierindas cilvēks to saprot, ka piedevas ir cenā!!! Nju es atvainojos - par !!!LVL 7, 50!!! var paēst normālā, zolīdā vidusmēra RESTORĀNĀ Rīgas centrā!!! Un tā bija TIKAI kafejnīca! Ā, un arī kafiju, kura tika pasūtīta balta, atnesa melnu :((( Mēs tiešām bijām ļoti, ļoti, ļoti vīlušies..:( ES TEŠĀM NEREKOMENDĒJU ŠO IESTĀDI PUSDIENOŠANAI!!! CENA IR !!!ABSOLŪTI!!! NEATBLSTOŠA KVALITĀTEI!!! Secinājums - "Lāčiem" viennozīmīgi ir jāpaliek tikai pie maizes cepšanas, bet tā bodīte, kas saucas kafejnīca "Lāči", ir steidzami jāklapē ciet!!!
Ar cieņu,
satracinātā pusdienotāja.

L Ligux 05.11.2008

labak vnk uz vietas nopirkt garsigas smalkmaizites, rausisus, cepumus, grauzdinus.. un teju!;-)

T Tirgotājs 06.11.2008

Jā, Linduc, man tieši tā pat gadījās - vista ar (ne)baravikām. Un gaidījās arī minūtes 20 tikai vienu pašu kafiju gaidīt!!, tad vēl 30 otro, kas nebijas lietojams. Bet cenas izrādās tur vēl paaugušās pa šiem gadiem. Minimāls komforts par maksimālu cenu. LĀČi rullz!! Joske

V varbūt 09.11.2008

Lāču iestādījums ir briesmīgs, bet man vēmienu izraisa tavi "respektīvi" un "absolūti".

I ilze 10.11.2008

Ēdiens tur ir pretīgs, bet attieksme pret klientu vispār neaprakstāma, apmērat tā - KO TEV TE VAJAG!!?

R renars 11.11.2008

Pilnīgi piekrītu, totāli neēdams ēdiens, par astronomiskām cenām, nevienam neiesaku šo iestādi !!!

L Linda 13.11.2008

Ūuuuuja - tikai viens RESPEKTĪVI un nieka 3 ABSOLŪTI...:))))))))))))

G GE 20.11.2008

Nu ja jau runaajam par cenaam tad labaak buutu iebraukuši tajaa "leetajaa " krodzinjaa kas ir aiz Lāčiem uz Liepājas virzienaa kur viena plika porcija saakas no 10 Ls neskaitot ko veel klāt njemsi. Lai gan nezinu cik nu taas porcijas lielas jo ieejot tur paskatoties uz cenaam vienkaarsi paargaaja apetiite.

J juris 25.11.2008

paklau gint pirms kaut ko muldet par cenam varbut apskaties edienkarti?10 Ls ir dargakais ediens un porcijas ir atbilstoshas cenai!un ja tu salidzini kaut kadus lachus ar aitinlauvam tad mans ieteikums tev ir dodies pa taisno uz macdonalds tur acimredzot viss ir tada cena kas neatsitis tev apetit!

A AL 25.11.2008

Jā, diemžēl kvalitāte tur ir ievērojami pazeminājusies un cenas ievērojami pieaugušas. Dzirnaviņās tad ir daudz labāk.

I ilze 25.11.2008

Ēdām pildītu karbonādi- cieta un negaršīga. Tā arī pateicām oficiantei, ko viņa arī atzina, sakot, ka daudz cilvēku un nevar spēt... Tā bija vienīgā un pēdējā reize, ka tur pusdienoju.

M mārtiņš 07.12.2008

Acīmredzot personālam pa maz maksā..
ja jau tāda atieksme!

. .... 16.01.2009

bijām ar dāņiem pusdienot!!! meitēns kurš pieņēma pasūtījumu kā zirgs kratīja galvu, visu pierakstīja, bet beigās izrādījās ka NEKO nav sapratusi un visi ēdienu pasūtījumi ir saputroti!!!
sakiet lūdzu, vai angļu valoda personālam nav jāzin, nu vismaz daži vārdi par kulināriju, lai saprastu vai sūta kartupeļus vai rīsus?! ;-)

D Daina 16.01.2009

Ieteikums!!! Nu tak nēēdiet ārpus mājām, ņemiet līdzi sviestmaizes ja zinat ka vēlu būsiet atpakaļ!!!

A Anete 01.03.2009

Labi, ka nepaklausīju sūdzībai, jo man patika - ēdiens un serviss bija ļoti labs. Cenas ir pavisam normālas, absolūti nebija par ko sūdzēties.
Bet visforšākais bija uzcept pašai maizīti un iziet nelielā ekskursijā pa ražošanas ēku.

S Smile 31.03.2009

Maizīte tiešām viņiem ir izdevusies, bet kafejnīca sen jau nerulle!!!
Kvalitāte pasniegtajam ēdienam nu jau labu laiku ir diezgan bēdīga, par apkalpošanu vairs vispār nav vērts runāt!!!
Kādi pāris gadi atpakaļ tur patiešām bija jauki un patīkami pavadīt laiku, kā arī baudīt lieliskus ēdienus!
Cerams ka kafeijnīcas vadītāji sāks par to domāt, jo vieta ir vienkārši burvīga!!!

V Valdis 02.04.2009

Mēs arī sestdien bijām, kafejnīcas produkcija-galīgi garām. Neiet runa pat par cenu, bet par kvalitāti.

U Uģis 02.04.2009

Galvenais, ka šoseja ir blakus!

š šeherezade 02.04.2009

Vai, vai, kāda nesmuka reklāma Lāčiem!!!Un viss šinī laikā, kad visapkārt šaušaliga konkurence...vadībai ļoti stipri jāpiedomā gan pie savu darbinieku atbilstibas amatam, gan arī par ēdiena un apkalpošanas kvalitāti!!!

J jānis pļūka 12.08.2017

maksā algā grašus(kā viens darbinieks te rakstija alga 240 eur mēnesī) un ar tiem pašiem šmaucas,vergu darbs 12h dienā,attieksme kā pret vergu
-un jūs gribat labu kvalitāti,tāpat kā visur Latvijā īpašnieki tikai domā galvenais
sev kabatas piegrūst,bet par prestižu poh...j,tur kur cilvēcīga attieksme pret darbiniekiem un to darbu novērtē šefs strādniekus nemeklē bez apstājas jo prom neviens neiet

S Smile 03.04.2009

Tieši tā, konkurence! es pēc Lāču apmeklējuma sapratu kā ir daudz labākas vietas kur var paēst garšīgas pusdienas un jauki pavadīt laiku! Izglabt Lāčus laikam palīdzē tikai viens, nomainīt pavārus, kā arī tos kas apkalpo un tad viss atkal būs labi!!! Nu jau tas līmenis ir kādus gadus divus...

K Klients 28.12.2009

Ko tur par cenām - cenas ir tādas kādas katrs nosaka, taču produkcijas kvalitāte gan tur ir slikta - nekādi nesaprotu kā var uztaisīt maizi ar piedevām tā lai visai ģimenei ir saindēšanās, jeb latviski runājot - caureja... Vai tiešām par tādu naudu nevar atļauties nopirkt svaigu gaļu un citus produktus vai vismaz tos termiski pareizi apstrādāt pat ja tie ir veci??? Nesaprotu RIMI vadību, kas to Lāču produkciju tirgo, jo katru reizi ieraugot to atceros, kā mocījos 2 dienas.
Un ak jā - milzīgs fui arī par ziemassvētku piparkūku mājiņu - saprotu krīze, bet kā var tirgot sadauzītas piparkūkas no kurām ir jātaisa mājiņa??? Tā kā tas viss bija iepakots labi kastē, tad vienīgais variants ir, ka saplēstas piparkūkas fasē jau Lāčos... Atzīstu - mana vaina, jo pērkot neievēroju, ka to taisīja Lāči, jo savādāk nekad nebūtu pircis! Tāpēc esiet uzmanīgi, jo pēdējā laikā Lāči savu simboliku ir sākuši likt mazāku un var sajaukt ar citu firmu produkciju...