www.sudzibas.lv Labadieta.lv Jauni krāpnieki internetā - labadieta.lv

Labadieta.lv - Jauni krāpnieki internetā - labadieta.lv

Vēlos visus brīdināt, par kārtējiem krāpniekiem internetā mājaslapā labadieta.lv Esmu viena no tām sievietēm, kura ir jau pec 40 ar nelielu daudzumu liekā svara - sēdošs offisa darbs dara savu. Esmu diezgan aktīvs facebook lielotājs, kur arī uzpeldēja šīs notievēšanas programmas reklāma, tā kā ar straujiem soļiem tuvojas vasara izdomāju, ka jāpamēģina. Tā nu arī iztērēju savus 10 EUR par šo programmu. Programmas lietošanas laikā majaslapā www.labadieta.lv saskaros ar diezgan daudzām tehniskām probrlēmām, ka arī sliktajiem tulkojumiem uz latviešu valodu, liekas,ka no lietuviešu valodas. Viņi ir netikai krāpnieki, bet viņu lapa satur arī vīrusu programmas, vismaz tā uzrādīja, man datorā esošā ativirusa programma izmentot, ka šī lapa esot bīstama, katru reizi, kad vēlējos piekļūt savai dienas programmai. Tagad esmu viņiem uzraksījusi par naudas atgriešanu, cerams, ka man viss sanāks.

R rittinar 27.04.2015

Tieši tas pats, ko es jau teicu!!! Labadiete.lv ir krāpnieki

B baibuks 27.04.2015

Šie labadieta.lv noteikti ir tie paši krāpnieki, kas stāv aiz kilo.lv

Tā vien izskatās, ka no Lietuviešam nekad neko labu nevar gaidīt

M Mierinsh 27.04.2015

laba diēta ir tad, kad laicīgi domā ko ēd un tad tādu problēmu nemaz nav

V VladIat 27.04.2015

par ko ir sudziba? par to, ka esi resna?

A aliiise 27.04.2015

Man jau nav jābūt resnai. Ikvienam ik pa laikam ir vesleīgi ievērot kādu diētu, lai attīrītu savu organismu. Un tev itkā nezin ko garantē tu iztērē savis sastrādāto naudiņu, bet produktu nemaz tā īsti nedabūn.

Z zalais_arn 27.04.2015

KARTEJAIS LIETUVIESU SCAMS

S starinss 28.04.2015

ATDODIET IZKRAPTO NAUDU!!!

Uz e-pastiem neviens neatbild, sazvanit nevar, ko iesakt? Gribu atpakal naudu, ko samaksaju krapniekiem labadieta.lv par programmu. Svaru nomest neizdevas, visu ieveroju tiesi ka bija rakstist, visus daudzumus, esanas laikus, produktu sarakstu visu visu. sudzesos policija par so krapsanu, ta nevar darit

R ri4y 28.04.2015

Nserver: ns3.serveriai.lt
Nserver: ns4.serveriai.lt

[Whois]
Updated: 2015-04-28T11:12:24.545152+00:00

Lūk viņu reģistrācijas numurs, var iet uz policiju rakstīt iesniegumu, lai viņi Lietuviešu kolēģiem smadzenes iznes. Dārgi iznāks braukāt uz nopratināšanu Latvijā.
Pie tam es neskaitītu naudu saita īpašniekam no Lietuvas, kurš reģistrēts: 2015-03-06T12:14:29.267823+02:00
http://mirzam.ru/site-analysis/tools/analysis/ - šeit var redzēt ka saits ir īsts krāpnieku fufelis

S starinss 29.04.2015

ŪŪŪŪ Pladies, šis info noteikti palīdzēs :)

V VladIat 29.04.2015

gaji uz policiju?
vai tikai vari te draudet? :DDDD

S starinss 29.04.2015

Jā iesniegumu Policijā jau uzraskstīju ( lai gan elektroniskā veidā parakstīju ar e-parskatu, teica, ka tas būšot tas pats) un viņi arī ieteica uz PTAC uzrakstīt, to jau arī izdarīju, patiešām ceru, ka būs kāds rezultāts.

Z za23 29.04.2015

Pilnigi piekritu visam augstak aprakstitajam. es vispar pie savas programmas nepiekluvu, internets visu laiku radija, ka lapa nav drosa un nelava man pieklut dienas esanas grafikam. Ar siem meliem un krapniekiem ari meginaju sazinaties bet jegas nekadas, neviena tur otra puse nav.

S starinss 05.05.2015

No Policijas uzzināju, ka šie ir krāpnieki no Stila mājas http://stilamaja.lv un šis neesot pirmais gadījumos un izskatās, ka naudu atgriezt nesanāks.

K karrlsons 06.05.2015

Arī iegādājos šo programmu, un tiešām nekā tur nav, sazvanīt viņus nevar un kur nu vēl cerēt, ka kads uz e-pastiem atbildēs. Par naudas atgriešau dead end un PTAC neliekas ne ziņas. Bet paldies, noteikti meģināšu sazināties ar stilamājas e-pastu. Cermas, ka sanāks. Negribas izmest ne par ko tādu naudu.

V VladIat 06.05.2015

par ko ir sudzibas? par to, ka esat resnas blegj?
ta jums ari vajag, ja ticat ka pa 5 eirikiem nometistiet savus liekus 50 kg
nu tas ir pilnigs psc kungi izaudzeja sev resnas zhopas, tahad te sudzas par savam zhopam
ejam uz strojku stradat blegj

S sauluxks 06.05.2015

Man bija arī ļoti slikta pieredze ar krāpniekiem no KILO.LV un izskatās, ka šim ir ļoti līdzīga shēma. Abi uzņēmumi no Lietuvas. No tiem Lietuviešam laikam tiešām neko labu nevar gaidīt

K karsans 07.05.2015

KRĀPNIEKI; KRĀPNIEKI.

Nekad nebūtu domājis, ka tikšu tik klaji apmkrāpsts. No sākuma šaubijos vai iegādāties šo produktu vai nē zvanīju uz mājaslapā atrodamo telefona nummuru un otrā klausules pusē itkā vismaz tā stādijās priekšā uzturaspeciāliste atbildēja, ka ja ir velme zaudēt svaru, tad ar šo programmu, tas noteikti sanākšot un nebūšot baigās lielās badošanās, vai arī lieli spēka zudumi un svars kritīsies veselīgi un šo programmu ietkā iesakot daudzums Latvijas ārstu. Pārliecinoši viņa mācēja runāt, smaksāju un viss. Divas nedēļas nomocījos un nekā, progamma drīzāk badošanās un svars tik un tā nekritās. šo plānu vispār tikai mājsaimnieces var ieturēt, kurām daudz brīvā laika un var sēdēt un gatavot mazkalorīgus ēdienus un pēc tam nav jāiet strādāt smagas noslodzes darbs, jo enerģi ar katru dienu ar vien vairāk samazinās, beigās, jau domāju, ka nomiršu.

Mājaslapā viņi arī piedāvā 100% naudas atgriešanu, ja svars nesamazinoties diētas ievērošanas laikā, jā kā tad - meli. Vairākas reizes zvanīju un arī rakstīju e-pastu un neviens nekko neatbild, nekko!!

Krāpnieku kantoris ir šis labadieta.lv, kāpnieku

A aristotelis 08.05.2015

Nav, ko ielaisties ar Lietuviešiem, tur nekad nekas labs nevar būt! Pastiesies, kā viss ar MAXIMU beidzās viens no piemēriem. Un naudu atpakaļ prasīt, smieklīgi, jēgas nekādas.

V VladIat 08.05.2015

Laicīgi vajadzēja vērsties pie tiešām profesionāliem un godprātīgiem juristiem = www.temida.lv

A aristotelis 12.05.2015

Sūdzibu skaits ar tikai pieaug un pieaug, laikam apmierinātu klientu maz!!