L-travel - krāpniece

Tūrisma kompānijas L-travel īpašniece Inese ir krāpniece. Ja gribat doties ceļojumā, tad nekādā gadījumā nepērciet ceļojumu no L-travel, jo tad, iespējams, paliksiet gan bez naudas, gan bez ceļojuma.

D

C cirvis 23.05.2011

Zoss, pati neproti sev ceļojumu saplānot? Un tas jau nav ceļojums, bet dīka gulēšana pie viesnīcas baseina- vai tad tas ir ceļojums? Varēji vismaz uzrakstīt ko un kā Tevi apkrāpa!

A Anta 23.05.2011

Arī man radās problēmas ar ceļojumu, kuru iegādājos tūrisma kompānijā "L-travel". Esiet uzmanīgi, ja atpūtas brauciena plānošanu uzticēsiet kompānijai "L-travel" - varat pazaudēt vairāk nekā iegūsiet.

D Diana 23.05.2011

A. God. Jāni!
Kāpēc Tev liekas, ka mans ceļojums bija pie baseina? Vai tik tu neesi šī pati Inese, kas mūsu samaksāto naudu nesamaksāja tālāk tūroperātoram un mēs palikām bez biļetēm.

C cirvis 24.05.2011

Atkārtošos- ja kādam rokas ir par īsu vai prāts, lai pats sakombinētu sev ceļojumu, tad vienmēr atradīsies kāda Inese, kura kādu apčakarēs! Un kas liedz maksāt pa taisno tūroperatoram? Vienmeŗ vajadzīgs kāds starpnieks?

N natapol73 31.01.2012

man ari bija tada situacija, L-travel īpašniece Inese ir krāpniece . mēs palikām bez naudas un bez biļetēm.

L ludmila 06.02.2012

Ja popala v takuju že situāciju. A 4to vi predprinimali daljshe? Pisali zajavlenije v policiju?

M mari_enn 17.09.2012

Pozalyjsta opi6ite konkretno sityacijy v kotoryjy popali, sej4as prosto ljytsa obvinenija, xotim 4erez nee letetj, no posle takix otzizvov pojavilisj somennija. obrawalisj li v policijy?

K kolits 19.09.2013

Kads uzvārds Inesei?

V vision 12.04.2014

Uzvards Ušerovska!

V vision 12.04.2014

Mūs arī gadu atpakaļ piekrāpa Inese Uešrovska, rīt iesim sniegt tiesā mja kadam ir jautajumi zvanat 29924614